جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 74871 زمان انتشار : 01 آذر 1393 11:56:00
اختصاصي// بهروز فروتن؛

"سميتئاتر" انگيزه اي مناسب براي فعاليت موفق مديران اقتصادي

فعاليتي که براي اولين بار انجام شود منشا ايجاد تحول است و در ضمن مديريت اجرايي خوبي هم داشته باشد مي تواند اثر بخش و موفق باشد.
 "سميتئاتر" انگيزه اي مناسب براي فعاليت موفق مديران اقتصادي

بهروز فروتن کارآفرين نمونه کشوري در گفتگويي اختصاصي با خبرنگار سينماخبر عنوان کرد: هر کاري که براي اولين بار اتفاق بيوفتد، ايجاد تحول کند و در ضمن مديريت اجرايي خوبي هم داشته باشد مي تواند اثر بخش و موفق باشد.

وي افزود: سميتئاتر مخلوطي از هنر، علم، مديريت و تلفيقي از اين موارد است، ما به جهت غناعت فرهنگي که در ادبيات پارسي و کهن کشورمان داريم هميشه مثال يا تمثيلي در زمينه ي ادبيات و فرهنگمان داريم، امروزه در مباحث چالش هاي مديريتي که در جامعه ي ما هم مطرح است و براي برون رفت از اين قضيه حس مي شود که اين سميتئاتر مي تواند با اجراي خوب کار هنر، علم و يا مديريت بتواند تمثيل ها و مثل هاي عيني را براي جامعه فراهم آورد.

وي گفت: اين سميتئاتر نخستين برنامه به عنوان گفتگو و چالش ها است و انشالله در فرصت بعدي مي تواند روش هاي ديگر مديريتي را مثل روش هاي اقتصادي و روش هاي درون سازماني و برون سازماني به نقطه ي مطلوب برساند.

کارآفرين نمونه ي بخش صنايع غذايي ادامه داد: اگر مديران چالش برانگيز و اجرايي ما هر چه بيشتر از فنون و روش هاي گفتار بهره بگيرند اين سميتئاتر مي تواند براي آنها يک انگيزه ي مناسبي باشد به عنوان برون رفت از گفتگوهايي که ممکن است هيچ وقت به انجام نرسد.

فروتن در پايان مطرح کرد: در بخش بين المللي و در بحث علمي هيچ وقت هيچ چيز بسته و فراموش نمي شود و تکامل پيدا مي کند و اين سميتئاتر هم براي تکامل در گفتار شکل گرفته است و تاثير روند برگزاري اين سميتئاتر بستگي به استقبال مديراني دارد که از اين برنامه آگاه باشند و در ابتدا نيز مديريت برگزاري سميتئاتر هم بتواند اين مسئله را در بين مديران ارشد جامعه اشاعه دهد، مديران و جامعه ي مديريت در اين زمينه به يک آگاهي بخشي برسند و پس از استقبال آنها ارزيابي ها براي پس از برپايي سميتئاتر مي ماند که در آن زمان هم مي توانيم به طور مفصل در اين خصوص نظرهايي را ارائه دهيم.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
نظرات بینندگان
تعداد کل نظرها:1
انتشار یافته: 1
|
فرزاد
|
01 آذر 1393 21:27:13
1
0
عالي است
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011