جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 66784 زمان انتشار : 13 اردیبهشت 1393 12:12:00
اختصاصی// خانواده سلطنتي موناكو؛

"گريس موناكو" لودگي سينمايي است!

خانواده سلطنتي موناكو، فيلم "گريس موناكو" را كه قرار است در مراسم افتتاحيه جشنواره كن به نمايش درآيد را نوعي " لودگي سينمايي" معرفي كرد و آن را دروغ خواند.
"گريس موناكو" لودگي سينمايي است!

گروه بين الملل؛ سينما خبر- خانواده سلطنتي موناكو، فيلم "گريس موناكو" را كه قرار است در مراسم افتتاحيه جشنواره كن به نمايش درآيد را نوعي " لودگي سينمايي" معرفي كرد و آن را دروغ خواند.

خانواده سلطنتي موناكو روز گذشته با انتشار بيانيه اي 150 كلمه اي اظهارداشت كه فيلم " گريس موناكو" به كارگرداني " اوليور داهان" كه بر اساس زندگي ملكه سابق موناكو ساخته شده كاملا خيالي و مبهم بوده و برمبناي شواهد واقعي تاريخي نيست.

خانواده سلطنتي موناكو همچنين اظهارداشت كه كارگردان و نويسنده اين فيلم هيچ مشاوره اي براي نگارش فيلمها و ساخت اين اثر شرح حال گونه از خانواده سلطنتي نگرفته است.

"گريس موناكو" سال گذشته توليد خود را به پايان رساند ولي زمان اكران آن به دليل اعتراض خانواده سلطنتي موناكو به تعويق افتاد ولي "نيكول كيدمن" بازيگر نقش اصلي فيلم ، چهره "گريس" را محترمانه عنوان كرد و فيلم را احترام هاليوود به اين بازيگر سابق سينما معرفي كرد.

گريس كلي يكي از بازيگران مطرح هاليوود بود كه در سال 1956 با پادشاه موناكو ازدواج كرد در سال 1985 او در حالي كه 52 سال داشت در حادثه رانندگي درگذشت.

"گريس موناكو" روز 14 مه در افتتاحيه كن اكران مي شود و پس از آن به سينماهاي  اروپا خواهد رفت.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011