جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 65575 زمان انتشار : 22 فروردین 1393 14:14:00

ساقی زینتی: پایان غیر منتظره «خوب، بد، زشت» شوکه ام کرد

ساقی زینتی درباره سریال نوروزی شبکه دو گفت: اگر با خودمان صادق باشیم در رقابت نوروزی شبکه های سیما «پایتخت» حرف اول را می زند، اما به نظرم من این حق «خوب، بد، زشت» است که در جایگاه بعدی قرار بگیرد.
ساقی زینتی: پایان غیر منتظره «خوب، بد، زشت» شوکه ام کرد

به گزارش سینما خبر، ، این بازیگر افزود: خدا را شکر می کنم که در این نقش فرعی دیده شدم، این روزها در مترو و محیط های عمومی مردم بسیار من و همکارانم در این پروژه را مورد لطف قرار می دهند.

وی گفت: با اینکه عموما به من نقش فرعی پیشنهاد می کنن اما خدارو شکر همیشه نقش های من دیده می شود و در این سریال هم دیده شدم.

بازیگر سریال نوروزی شبکه دو تصریح کرد: «خوب، بد، شت» یک ملودرام اجتماعی است، به موضوعاتی می پرداخت که 90 درصد مردم در زندگی روزمره خود با آنها رو به رو هستند و به نظر من همین موضوع است که او را در دلهای مردم جا داده است.

زینتی با اشاره به پایان غیر منتظره این سریال نیز گفت: متن های  این سریال را سکانس به سکانس دریافت می کردم، پایان فیلم را که در تلویزیون تماشا کردم از بهادر به دختر مورد علاقه اش بسیار شوکه شدم.

وی ادامه داد: این موضوع را نقطه قوت سریال می دانم، اینکه فیلم هندی تمام نشد، اینکه بهادر با ویژگی های شخصیتی و فاصله طبقاتی که وجود داشت با خانم دکتر ازدواج کند.

زینتی با بیان اینکه این سومین تجربه همکاری من با منوچهر هادی است، افزود: پیش از این در یک تله و سریال «خداحافظ بچه» با این کارگردان جوان کار کردم، همکاری با هادی را دوست دارم ، چرا که از آن دست کارگردان هایی است که درک درستی از حرفه اش دارد.

زینتی گفت: در تلویزیون عادت کردند من را در نقش زن فضول تماشا کنند، حتی کارگردان ها، اصلا به زن فضول معروف شده ام.  اما در آثار سینمایی بازی های متفاوتی داشتم که امسال اکران می شوند و دوست دارم  نظر مردم درباره آن ها را نیز بدانم.  

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011