جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 6382 زمان انتشار : 13 شهریور 1390 15:08:00

آزمون کارگاه تخصصی کارگردانی دکتر خاکی برگزار می‌شود

آزمون کارگاه تخصصی کارگردانی زیر نظر دکتر محمدرضا خاکی جمعه 25 شهریورماه در مدرسه تئاتر سه نقطه برگزار می‌شود
   آزمون کارگاه تخصصی کارگردانی دکتر خاکی برگزار می‌شود

به گزارش سينما خبر از روابط عمومی مدرسه تئاتر سه نقطه، دکتر خاکی درخصوص برگزاری این کارگاه گفت: «یک کارگردان تئاتر علاوه بر آگاه بودن به فنون عمومی کارگردانی مانند زیبایی شناسی صحنه، ترکیب بندی عناصر (کمپوزیسیون)، میزانسن، هدایت بازیگر و... باید با ادبیات، شعر و دراماتورژی نیز آشنا باشد.»
کارگردان "روال عادی" همچنین افزود: «توانایی تحلیل نمایشنامه، دانستن رویکردهای مختلف به یک متن (از آثار کلاسیک گرفته تا مدرن) و به ویژه داشتن یک ایده اجرایی مناسب با متن، از ضروریات یک کارگردانی موفق‌ است.»
وی ابراز امیدواری کرد که تلاش‌های هنرجویان این کارگاه با همکاری کارگاه‌های نمایشنامه‌نویسی خسرو حکیم رابط و دکتر عطاا... کوپال و کارگاه‌های بازیگری دکتر مسعود دلخواه و ناصر حسینی مهر به تولید آثار نمایشی منجر شود.
گفتنی است هنرجویان برای حضور در این کارگاه لازم است در حوزه کارگردانی علاوه بر علاقه، از اطلاعات و مطالعه لازم برخوردار باشند.
علاقه‌مندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 66714445- 66705637 تماس گرفته و یا به نشانی: خیابان جمهوری، خیابان سی تیر، جنب بنیاد سینمایی پلاک 67 مدرسه تئاتر سه نقطه مراجعه کنند.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011