جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 63753 زمان انتشار : 12 اسفند 1392 14:22:00
اختصاصي// صوفي در همايش راديو اقتصاد عنوان کرد:

اعلام آمادگي رسانه ملي در جهت اجراي شايسته اقتصاد مقاومتي

معاون صدا از آمادگي رسانه ملي در جهت اجراي شايسته اقتصاد مقاومتي کشور و همچنين اجراي مرحله دوم هدفمندي يارانه ها در سال 93 خبر داد.
اعلام آمادگي رسانه ملي در جهت اجراي شايسته اقتصاد مقاومتي

به گزارش خبرنگار سينماخبر دکتر صوفي معاون صدا در صبح امروز در همايش راديو اقتصاد با عنوان حماسه سياسي حماسي اقتصادي گفت: اين همايش به بهانه تجليل از برنامه سازان و کارشناسان اقتصادي برگزار شده است.

وي با بيان اينکه بيش از هزار کارشناس اقتصادي در مجموعه برنامه هاي راديويي حضور دارند افزود: در کنار توسعه بخش هاي مختلف کشور رسانه ملي نيز در طي سالهاي متوالي رشد و توسعه يافته است راديو نيز از 2 شبکه به 25 شبکه راديويي ارتقا يافته است.

صوفي با اشاره به اينکه در حال حاضر بيش از 25 شبکه راديويي مشغول توليد و پخش هستند تصريح کرد:درحوزه اقتصاد با توجه به رشد و رونق اقتصادي کشور و طي سالهاي متوالي که مقام معظم رهبري به طور مستقيم يا غير مستقيم عناوين اقتصادي، توليد و اشتغال را نامگذاري کردند؛ شبکه هاي راديويي نيز در زمينه اقتصادي با عنوان اقتصاد هنر، اقتصاد فرهنگ، اشتغال، کاريابي،تعاون و پيرامون موضوع اقتصادي نسبت به حجم توليد بيش از 100 عنوان برنامه اقتصادي توليد کرده اند.

معاون صدا با اشاره به اينکه سال 93 سال بسيار حساسي از لحاظ عملکرد به اقتصاد مقاومتي کشور است عنوان کرد: طي ابلاغ  فرمايشات مقام معظم رهبري از حيث اقتصاد مقاومتي به روساي سه قوه در سال 93، رسانه ملي نيز در خصوص اجرا و عملکرد اقتصاد مقاومتي و همچنين درمرحله دوم هدفمندي يارانه ها مسئوليت سنگيني بر عهده خواهد داشت.

وي افزود: رسانه ملي براي کمک به اجراي شايسته اقتصاد مقاومتي و اجراي هدفمندي مرحله دوم يارانه ها امادگي لازم با شکلي مطلوب را دارد.

صوفي در پايان خاطر نشان کرد: از تمامي کارشناسان دراين زمينه دعوت و تقاضا داريم که با حرکت جهادي براي اجراي مطلوب و شايسته اين دو مسئله مهم کشور تلاش و کوشش به عمل آيد.
 

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011