جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 63173 زمان انتشار : 03 اسفند 1392 15:44:00
اختصاصي// اسماعيل عفيفه عنوان کرد؛

سريال نوروزي شبکه 4 هفته آينده کليد مي خورد

سريال نوروزي "يادداشت هاي يک زن خانه دار" به کارگرداني مسعود کرامتي و تهيه کنندگي اسماعيل عفيفه براي پخش از شبکه 4 سيما هفته آينده کليد مي خورد.
سريال نوروزي شبکه 4 هفته آينده کليد مي خورد

اسماعيل عفيفه تهيه کننده در گفتگو با خبرنگار سينماخبر گفت: سريال "يادداشت هاي يک زن خانه دار" از هفته آينده به کارگرداني مسعود کرامتي براي پخش از شبکه چهار سيما کليد مي خورد.

وي با بيان اينکه انتخاب بازيگران اين سريال هنوز قطعي نشده است افزود: انتخاب بازيگران سريال نوروزي "يادداشت هاي يک زن خانه دار" اين هفته مشخص مي شود و قرار داد نهايي با آنها بسته خواهد شد.

عفيفه از مضمون اين سريال عنوان کرد: سریال اپیزودیک «یادداشت های یک زن خانه دار»  در 45 قسمت 35 دقيقه اي  تهيه مي شود که دارای یک موضوع خانوادگی است و داستان آن نیز در مورد زنی است که حوادثی را که برای خود و اطرافیانش اتفاق می افتد در وبلاگش می نویسد.

اين تهيه کننده با بيان اينکه سريال نوروزي يادداشت هاي يک زن خانه دار تک لوکيشني است تصريح کرد: اين سريال فضايي شاد و مفرح دارد که تک لوکيشني است وتنها در يک آپارتمان 4 واحده تصوير برداري صورت مي گيرد.

وي با بيان فوق ادامه داد: به دليل شکل گيري فضاي داستان و تک لوکيشني بودن آن احتمال دارد که کليه داستان اين سريال را در ايام نوروز پخش کنيم اما هنوز چيزي مشخص نيست.

عفيفه از تيم نويسندگان اين سريال اپيزوديک گفت: اين سريال توسط چندين نويسنده از جمله حامد اسدي ،خانم ها خسرو مجدي، سولماز مرتضي وند، نسيم عرب اميري و پريناز لطف الهي به سرپرستي عليرضا کاظمي پور به صورت اپيزوديک نوشته شده است.

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011