جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 60787 زمان انتشار : 19 دی 1392 11:35:00

ستايش 2 جمعه هفته آينده پخش مي شود

خلاصه قسمت هاي سري اول مجموعه تلويزيوني ستايش از شنبه آينده در 6 قسمت از شبكه سه سيما به نمايش در مي آيد .
ستايش 2 جمعه هفته آينده پخش مي شود

به گزارش سينماخبر، پخش خلاصه اي از مجموعه تلويزيوني ستايش 1 در 6 قسمت 45 دقيقه اي از شنبه 21 دي ماه از ساعت 19.45 در شبكه سه سيما آغاز مي شود و تا پنجشنبه هفته آينده ادامه خواهد يافت .

 

سري نخست اين مجموعه درباره داستان پدري به نام حشمت فردوس بود كه براي به سرپرستي گرفتن نوه هايش به مقابله با ستايش،همسر پسرش مي پرداخت و گره هاي داستان و ساير رويدادهاي آن نيز در همين تعقيب و گريزها صورت مي گرفت.

نويسندگي اين سريال را سعيد مطلبي بر عهده داشت و سري دوم آن نيز توسط خود او نگاشته شده است. سعيد سلطاني نيز اين سريال 45 قسمتي را كارگرداني كرد و در سري دوم هم خود او اين وظيفه را عهده دار است.

 بازيگراني چون داريوش ارجمند، محمود عزيزي، نرگس محمدي، مهدي پاكدل، سيما تيرانداز، محمد مهدي سلوكي، زهرا سعيدي، رامسين كبريتي و شيوا خنيانگر در سري اول اين سريال به ايفاي نقش پرداختند و برخي از آن ها در سري دوم ستايش نيز بازي دارند. ضمن اين كه بازيگراني جديد نيز در ادامه به اين مجموعه پيوسته اند كه قصه هايشان به تفكيك روايت مي شود.  

تفاوت اصلي سري اول ستايش با  بخش دوم آن در زماني است كه قصه آن روايت مي شود.

مجموعه تلويزيوني ستايش2 كاري از گروه فيلم و سريال شبكه سه سيماست به تهيه كنندگي آرمان زرين كوب كه روزهاي پاياني تصويربرداري خود را پشت سر مي گذارد . اين مجموعه  از  27 دي ، جمعه ها  از ساعت 20:45 به روي آنتن شبكه سه قرار مي گيرد .

 

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011