جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 4693 زمان انتشار : 18 مرداد 1390 09:14:00

آشا محرابي دوبلور، و بازيگر سينماي ايران....

آشا محرابي هنرمند جوان دوبله، تئاتر، سينما و تلويزيون ايران در متن هنر ايراني مي درخشد.
آشا محرابي دوبلور، و بازيگر سينماي ايران....

 

"آشا محرابي" متولد 13 آبان 1359 در تهران است. وي بازيگر سينما، تلويزيون و تئاتر است و هنرمند دوبلور ايراني است. محرابي فوق ليسانس روابط بين الملل و ليسانس زبان انگليسي دارد. وي در 13 سالگي به ايفاي نقش كوتاهي در سريال آيينه پرداخت و پس از مدتي دوباره به اين حرفه روي آورد. از جمله فعاليت هاي هنريش عبارتند از: مجموعه هاي تلويزيوني آشپزباشي، توي گوش سالمم زمزمه كن، مسافرخانه ي سعادت، مرگ تدريجي يك رويا و تله فيلم هاي پنجره اي رو به حياط، فربدون مهربان است و تئاتر هاي شبي كه راشل از خانه رفت و . . .

آشا محرابي دختر اسماعيل محرابي اين روزها در عرصه ي دوبله، تئاتر، سينما و تلويزيون به طور حرفه اي در حال هنرنمايي است. اين هنرمند علاوه بر بازيگري تئاتر، در اين زمينه كارگرداني هم كرده است. محرابي به خاطر هنرنمايي در تله فيلم "پنجره اي رو به حياط" جايزه بهترين بازيگر زن را در جشنواره ي فيلم هاي تلويزيوني دريافت كرد.


آشا محرابی بازیگر كاربلدی است و اصول بازیگری را بخوبی آموخته. این را از تفاوتهایی كه در نقشهایش وجود دارد میتوان فهمید. او در بازیگری، استانداردهای مشخصی را رعایت میكند و حداقل در چند سال گذشته نقش ضعیف یا كم اثری از او به یاد نداریم.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011