جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 40742 زمان انتشار : 24 بهمن 1391 12:13:00

سرود قهرمانی استقلال ساخته می شود

خواننده ها و چهره های استقلالی، سرود قهرمانی استقلال که برای انتهای فصل و جشن قهرمانی این تیم تدارک دیده شده را می خوانند.
سرود قهرمانی استقلال ساخته می شود

به گزارش سينما خبر به نقل از تماشا خواننده ها و چهره های استقلالی، سرود قهرمانی استقلال که برای انتهای فصل و جشن قهرمانی این تیم تدارک دیده شده را می خوانند. بابک جهانبخش که از جمله استقلالی های دو آتشه و متعصب به شمار می رود، با پیشنهاد آرش برهانی بازیکن استقلال و دوست صمیمی اش وارد این پروژه شده و در این باره می گوید: «من یک استقلالی بوده و هستم و وقتی آرش برهانی درباره این پروژه با من سخن گفت قبول کردم وارد این پروژه شوم.»

از دیگر چهره های حاضر در این برنامه می توان به مجتبی کبیری، حمید خندان و احتمالا علی عبدالمالکی اشاره کرد که ظاهرا شرط استقلالی بودن، مهمترین شرط عوامل سازنده این قطعه بوده که در مورد تمام خواننده های حاضر در این کار صدق می کند.

 سامان گوران، بیژن بنفشه خواه، محسن افشانی، پویا امینی و ... از جمله چهره های سینمایی حاضر در پروژه هستند که در این قطعه بخش هایی را خوانده اند و نکته جالب این اثر هم حضور تعدادی از بازیکنان استقلال به عنوان خواننده است که در این قطعه خوانده اند و از آن جمله می توان به آرش برهانی، امین منوچهری، محسن یوسفی و رضا عنایتی اشاره کرد.

گفتنی است؛ احتمال حضور فرهاد مجیدی هم در این پروژه بسیار زیاد است و دعوتنامه ای رسمی برای او ارسال شده تا کاپیتان محبوب آبی ها هم در این اثر حضور داشته باشد.

«سیاوش خواهانی» مدیریت این پروژه را در اختیار دارد و باشگاه استقلال در رأس این طرح، سعی دارد که این قطعه را تا آخر فصل آماده کند.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011