جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 40054 زمان انتشار : 09 بهمن 1391 06:05:00
اختصاصي سينما خبر

«هانسل و گرتل»‌ پرفروشترين فيلم اين هفته سينماهاي آمريکا(تصاوير)

«هانسل و گرتل : شکارچيان جادوگر» با 19 ميليون دلار پرفروش ترين فيلم اين هفته سينماهاي آمريكاي شمالي شد.
«هانسل و گرتل»‌ پرفروشترين فيلم اين هفته سينماهاي آمريکا(تصاوير)

گروه بين الملل – سينما خبر ؛ فانتزي اکشن «هانسل و گرتل : شکارچيان جادوگر» در اولين فيلم هفته اکران با 19 ميليون دلار عنوان پرفروشترين فيلم هفته را از آن خود کرد. اين فيلم به کارگرداني «تامي ويرکولا» از 25 ژانويه 2013 در بيش از 3 هزار سينماي آمريکاي شمالي به نمايش درآمده است. فيلم به فيلم «ويرکولا» تا حدودي از داستان فانتزي معروف «هانسل و گرتل» اقتباس شده و به گونه انتقامجويي آنها از جادوگراني را که در گذشته با آنها رو در رو بوده اند را به تصوير مي کشد. «جرمي رنر» و «گما آرترتون» بازيگران اصلي اين فيلم هستند.

درام ترسناک «ماما» (Mama) به کارگرداني «آندره موشيتي» در دومين هفته اکران با 12 ميليون و 900 هزار دلار عنوان دومين فيلم پرفروش هفته را از آن خود کرد. داستان فيلم با جريان دو دختر جوان است که در روزي که مادرشان به قتل مي رسد ناپديد مي شود و 5 سال بعد در کلبه اي چوبي در محلي دور افتاده شناسايي مي شوند.اين فيلم در حال حاضر در بيش از 2 هزار و 600 سينماي آمريکاي شمالي به نمايش درآمده و موفق به حفظ موقعيت خود در ميان 5 فيلم اول شده است.

 

 

 «كتاب نقره اي اميد‌» (Silver linings) فيلمي به کارگرداني و  نويسندگي «ديويد اوراسل» است که از 3 هفته قبل در سينماهاي آمريکاي شمالي به نمايش درآمده و طي 2 هفته گذشته به يکي از پرفروشترين فيلمهاي هفته تبديل شده است. فروش اين هفته « كتاب نقره اي اميد‌» در بيش از 2 هزار و 500 سينماي آمريکا به 10 ميليون دلار رسيد که جايگاه سوم جدول پرفروشترينها را براي اين فيلم رقم زد. فيلم با بازي «برادلي کوپر» ، «جنيفر لارنس» و «رابرت دنيرو» ، ماجراي مرد جواني است که پس از ترخيص از بيمارستان رواني ، زندگي خود را با والدينش از سر مي گيرد.

 

 

درام اکشن و سياسي «30 دقيقه بعد از نيمه شب» به کارگرداني «کاترين بيگلو» در چهارمين هفته اکران با 9 ميليون و 800 هزار دلار عنوان چهارم پرفروشترين فيلم هفته را از آن خود کرد. اين فيلم که از 5 هفته گذشته در بيش از 2 هزار و 900 سينماي آمريکاي شمالي به نمايش درآمده تاکنون به مجموع فروش 55 ميليون و 900 هزار دلار دست يافته است. اين فيلم با بازي «جسيکا چسيتن» و «جوئل ايدگرتون» به عمليات نيروي دريايي آمريکا در شکار «اسامه بن لادن» رئيس گروهک القاعده در سال 2011 مي پردازد که به شدت انتقاد سياستمداران آمريکايي را برانگيخته است. اين فيلم نامزدي اسکار بهترين کارگرداني و بازيگر نقش زن را براي «کاترين بيگلو» و «جسيکا چسيتن» به همراه داشته است. 

 

 

 

 

درام جنايي و پر هيجان «پارکر» با بازي «جيسون استاتهام» و «جنيفر لوپز» در اولين هفته اکران با 7 ميليون دلار عنوان پنجمين فيلم پرفروش هفته را از آن خود کرد . اين فيلم به کارگرداني «تايلور هاکفورد» در بيش از 2 هزار سينماي آمريکاي شمالي به نمايش درآمد و جريان يک دزد با کدهاي اخلاقي خاص است که در آخرين عمليات دزدي خود با خيانت همکارانش مواجه مي شود و براي انتقام از آنها با يک زن همراه مي شود.

 

 

 

 

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011