جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 39851 زمان انتشار : 04 بهمن 1391 10:13:00

اعلام برنامه‌ی روز سوم جشنواره‌ی تئاتر فجر

در سومین روز از برگزاری بخش صحنه ای، سی و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر 14 نمایش به روی صحنه خواهند رفت.
اعلام برنامه‌ی روز سوم جشنواره‌ی تئاتر فجر

به گزارش سينما خبر، در سومین روز از برگزاری بخش صحنه ای جشنواره بین المللی تئاتر فجر (چهارشنبه چهارم بهمن‌ماه)، 14 اثر نمایشی در تالارهای وحدت، اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه، کارگاه نمایش، سنگلج، خانه نمایش، ایرانشهر، انتظامی، مهر حوزه هنری، فردوسی، حافظ و آو، اجرا می شود.

بر اساس این گزارش، نمایش «سردار مهر و ماه» به نویسندگی محمدرضا کوهستانی و ‌به کارگردانی حسین پارسایی ساعت 19 و به مدت زمان 60 دقیقه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

نمایش «هفت شب با مهمان ناخوانده» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد آئیش با مدت زمان 70 دقیقه در سالن اصلی، نمایش «سیزده» به نویسندگی سیاوش پاکراه و کارگردانی روزبه سجادی حسینی ساعت 18 و 30/20 با مدت زمان 65 دقیقه در تالار چهار سوی مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

همچنین در تالار قشقایی،سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، نمایش های «وقتی وودی آلن مادم بواری را ترجیح می‌دهد» نوشته سجاد افشاریان و کارگردانی عاطفه تهرانی و نوید هدایت پور در ساعات 17 و 19:30، «آخرین حکایت فرهاد» به نویسندگی مهدی میرباقری و کارگردانی ‌علی‌اصغر راسخ‌راد در ساعات 30/16 و 30/18 و مدت زمان 100دقیقه و نمایش «باید امشب بروم» به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی فاضل حائری یزدی در ساعات 16 و 18 در کارگاه نمایش با مدت زمان 60 دقیقه اجرا خواهند داشت.

در تماشاخانه سنگلج نیز نمایش «میمومانیا» نوشته و کار «آرا هاروتونیان» از کشور ارمنستان ساعت 18 و با مدت زمان 40 دقیقه روی صحنه می‌رود.


نمایش «کهنه سرباز» به نویسندگی و کارگردانی علی‌محمد رادمنش در ساعت های16:30 و 18:30 با مدت زمان 65 دقیقه در خانه نمایش اداره تئاتر و نمایش «تل ضحاک» نوشته نسیم احمدپور و بریژیت هلبلینگ و به کارگردانی اصغر دشتی و نیکلاس هلبلینگ، تولید مشترک ایران و سوئیس است با مدت زمان 135 دقیقه ساعت 20 در تالار استاد سمندریان اجرا می شوند.

گفتنی است نمایش های «جنون سرعت» به نویسندگی نوید جهان‌زاده و کارگردانی مشترک نوید جهانزاده و غزاله رشیدی با مدت زمان 70دقیقه و در ساعات 17 و 19:30 در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان و «خون و ماتیک» به نویسندگی صحرا رمضانیان و کارگردانی سروش طاهری در در ساعات 16 و 18 در تماشاخانه مهر حوزه هنری به روی صحنه می رود.


در تالارهای فردوسی، حافظ و تماشاخانه آو نیز به ترتیب نمایش های «اپرای عروسکی حافظ» به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور‌، ساعت 19، «مرخصی برای چند روز» نوشته رئوف دشتی و به کارگردانی سیدحجت طباطبایی در ساعات 17 و 20 و «گیلگمش» به کارگردانی بابک مهری ساعت 18:30 روی صحنه می‌روند.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011