جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 37283 زمان انتشار : 15 آذر 1391 13:17:00

تهيه کننده محترم «به خانه برمي گرديم» ،‌خانه ات سياه است به آن برنمي گرديم

برنامه «به خانه برمي گرديم» در شبکه تهران ،‌شبکه پايتخت ، برنامه تقريبا مطرحي است که بيشتر مورد توجه خانم ها قرار گرفته . از آشپزي که مهمترين نکته قابل توجه براي يک خانم ايراني است تا نکات بهداشتي و سلامتي و آموزش هاي گلدوزي و شمع سازي و خياطي و ... در اين برنامه اجرا مي شود.
تهيه کننده محترم «به خانه برمي گرديم» ،‌خانه ات سياه است به آن برنمي گرديم

سينما خبر - سيده  سميرا گلستانه -  خانم هاي عزيز ايراني از هر هنري که در اين برنامه آموزش داده مي شود مي توانند استفاده کنند و خودشان به تهيه هر آنچه که دوست دارند بپردازند.

اما در برنامه عصر ديروز (چهاردهم آذرماه) طبق برنامه هر چند وقت يک بار که «احد  عظيم زاده» مهمان اين برنامه مي باشد ، نکات جالبي به نمايش گذاشته شد.

فرش عظيم زاده که به گفته خود او تبديل به يک برند  شده است و جايگاه خاص و ويژه اي براي خود دارد  به طور طبيعي نمي تواند جايگاهي در اين برنامه کاملا خانوادگي داشته باشد.

اگر سياست اين برنامه بدين صورت است که خود هر فردي مي تواند با فراهم کردن لوازم ساده و دم دستي در خانه خود به هنرنمايي و درست کردن هر آنچه دل خواهش است بپردازد ، صادرکننده يک برند فرش چه آموزشي مي تواند براي بينندگان داشته باشد؟!

عظيم زاده در برنامه عصر ديروز به خانه بر مي گرديم  فرشي را همراه آورده بود که فردي ديگر 11 سال به تنهايي آن را بافته بود و حالا قيمت اين فرش 250 ميليون تومان مي باشد.

عظيم زاده ، در ادامه صحبتش از پروژه اي که در دست احداث دارد سخن به ميان آورد و اينکه به دنبال «وام!» آن است ،‌پروژه اي با هزينه 300 ميليارد تومان . راستش هيچ تناسب و هماهنگي بين حرف هاي اين صادر کننده فرش و آموزش مليله دوزي در اين برنامه پيدا نکردم  . بهتر نيست به جاي اينکه صاحب «برند» به برنامه دعوت شود شخصي که 11 سال به تنهايي بر روي يک فرش با دست هاي هنرمندش نقش زده و معلوم نيست از اين 250 ميليون تومان که فرشش و در واقع هنرش و 11 سال عمرش فروخته مي شود چقدر به او خواهد رسيد ، به برنامه دعوت شود؟!؟!

 

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
نظرات بینندگان
تعداد کل نظرها:2
انتشار یافته: 2
|
سوده
|
22 آذر 1391 16:35:57
7
0
خيلي خيلي عالي نوشته بوديد ..متن خوبي بود و به نكته خوبي اشاره كرديد..
|
خسرو
|
23 آذر 1391 23:52:01
4
0
باتشکر از مقاله زیبای شما .به نظر شما اگر بافنده فرش را به برنامه می آوردند سودی برای تهیه کننده برنامه داشت؟
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011