جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 34260 زمان انتشار : 13 مهر 1391 13:03:00
روزهاي طلائي براي فيلم سينمايي "تو و من"

"تو و من" برادران بانكي 600 ميليون توماني شد +تصاوير

فيلم سينمايي" تو و من" به كارگرداني "محمد بانكي" روزهاي طلايي فروش خود را سپري مي كند.
"تو و من" برادران بانكي 600 ميليون توماني شد +تصاوير

به گزارش سينما خبر، فيلم هاي سينمايي در حال اكران اين روز افت بسياري پيدا كرده اند. اكران محدود و نبود سالن سينمايي و مشكلات حوزه هنري با شوراي صنفي نمايش كه در نهايت منجر به عدم  اكران برخي فيلم ها شد نيز بر روي افت فروش اين فيلم ها اثر گذاشت.
گيشه هاي سينمايي تهران و شهرستان كه پيش از يك ماه روزهاي طلائي خود را با اكران چند فيلم پرفروش سپري كرده بود پس از دوران اوج خود  اين روزها با افت فروش بسيار روبرو شده است.


فيلم سينمايي "بغض" به كارگرداني "رضا درميشيان" با داشتن 21 سالن سينمايي و 7 روز نمايش روز گذشته فروشي 5 ميليون توماني را سپري كرد و مجموع فروش خود را به 45 ميليون تومان رسانيد.


فيلم سينمايي "من همسرش هستم" به كارگرداني "مصطفي شايسته" با داشتن 15 سالن سينمايي در تهران و 7 روز نمايش عمومي روز گذشته فروشي 8 ميليون توماني را تجربه كرد.اين فيلم مجموع فروش خود را به 55 ميليون تومان رسانيد.


فيلم سينمايي "بوسيدن روي ماه " با داشتن 23 سالن سينمايي و 7 روز نمايش متاسفانه نتوانست فروش چنداني را از گيشه هاي سينمايي بدست آورد اين فيلم در مجموع فروش 30 ميليون توماني را پس از يك هفته اكران براي خود رقم زده است.


فيلم سينمايي "كلاه قرمزي و بچه ننه" كه 44 روز صدرنشيني در گيشه هاي سينمايي را تجربه كرده است اين روزها افت فروش بسيار داشته اين فيلم با داشتن 34 سالن سينمايي و 44 روز نمايش روز گذشته فروشي 20 ميليون توماني را از گيشه هاي سينمايي بدست آورد.


اين فيلم در مجموع فروشي 2 ميليارد و 990 ميليون توماني را براي خود رقم زد و در تعطيلات پايان هفته از مرز 3 ميليارد در تهران عبور مي‌كند.


فيلم سينمايي "ضد گلوله" به كارگرداني "مصطفي كيايي" با داشتن 5 سالن سينمايي و 44 روز نمايش روز گذشته فروشي 4 ميليون توماني را سپري كرد و مجموع فروش خود را به 590 ميليون تومان رسانيد.


فيلم سينمايي "تو و من" به كارگرداني "محمد بانكي" نسبت به ديگر فيلم هاي سينمايي در حال اكران خوب مي‌فروشد.


 اين فيلم پس از 25 روز نمايش و همچنين داشتن 20 سالن سينمايي روز گذشته فروشي 10 ميليون توماني را تجربه كرد اين فيلم در نهايت فروشي 370 ميليون توماني را براي خود رقم زد. گفتني است؛ گرچه اين آمار نشان مي‌دهد كه گيشه هاي سالن هاي سينمايي تا به امروز در جذب مخاطب موفق نبوده اند اما اميد است با اضافه شدن چند سالن سينمايي به فيلم هاي در حال اكران اين فيلم ها نيز بتواند فروش خود را افزايش دهند.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011