جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 33808 زمان انتشار : 04 مهر 1391 13:53:00

استقبال خوب تماشاگران از نمایش های ”خدای کشتار” و ”راهزنان”

نمایش های "خدای کشتار"و "راهزنان"به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از یکشنبه، 2 مهرماه، در میان استقبال خوب تماشاگران اجرای خود را در تالار اصلی تئاترشهر آغاز کردند.
استقبال خوب تماشاگران از نمایش های ”خدای کشتار” و ”راهزنان”

به گزارش سینما خبر از روابط عمومی گروه، این دو اثر نمایشی در اولین روز اجرای خود با استقبال کم سابقه تماشاگران مواجه شدند، به طوری که در همان اولین روز اجرا همه بلیت های همکف و بالکن تالار اصلی به فروش رسید.
در نمایش "خدای کشتار" نوشته یاسمینا رضا و ترجمه علیرضا کوشک جلالی، منوچهر شجاع به عنوان طراح صحنه همکاری می کند و سیما تیرانداز، اشکان خطیبی، لادن مستوفی و رضا مولایی به ایفای نقش می پردازند. وحید مهدی زاده به عنوان مجری طرح و مدیر تولید و همچنین نورالدین حیدری ماهر به عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز گروه را همراهی می کنند. این نمایش از 2 مهرماه هر شب، به جز شنبه ها، ساعت 19 به صحنه است.
همچنین در نمایش "راهزنان" نوشته فریدریش شیلر، ترجمه و دراماتورژی علیرضا کوشک جلالی و طراحی صحنه سیامک احصایی، ملودی آرام نیا، علی ابدالی، ایمان اصفهانی، سارا افشار، سارا بهرامی، عرفان پهلوانی، توماج دانش بهزادی، میثاق زارع، هومن سلطانی، احلام سلمانی، فاطمه صارمی، مینا کریمی، زارا مولایی، محمد ولی زادگان و محسن حسینی به عنوان بازیگر و همچنین نورالدین حیدری ماهر مجری طرح و مدیر تولید و وحید مهدی زاده دستیار کارگردان و برنامه ریز حضور دارند. این نمایش از 20 مهرماه هر شب، به جز شنبه ها، ساعت 21 روی صحنه است.
لازم به ذکر است، احسان نقابت به عنوان طراح پوستر و بروشور و عکاس، فخری سلیمی به عنوان مدیر اجرا، مهلا عرب فریدی منشی صحنه، مریم الهامیان مدیر صحنه و شبنم موتابی و محمد آذربرزین روابط عمومی، تبلیغات و اطلاع رسانی در هر دو گروه نمایشی حضور دارند.
اجرای این دو اثر نمایشی تا پایان مهرماه ادامه خواهد یافت.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011