جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 27073 زمان انتشار : 24 اردیبهشت 1391 09:12:00
هايده‌ حائري:

مادران سينماي ما زود فراموش شدند

نبايد مادران سينماي ايران و همچنين پيشكسوتان و هنرمندان به مرور گذر ايام فراموش شوند.
مادران سينماي ما زود فراموش شدند

هايده حائري بازيگر سينما و تلويزيون در گفتگو با سينما خبر افزود:‌متاسفانه امروز بيشتر فيلمنامه‌ها به سمت بازي جوان‌ها رفته و آنها نقش اول فيلم‌ها را تشكيل مي‌دهند و ديگر توجهي با پيشكسوتان سينما و تلويزيون ما نمي‌شود.
وي افزود:‌من در درجه اول همسر و بعد يك مادر هستم و وقتي نقشي را مي‌پذيرم اين نقش با خودش خاطره بزرگ كردن فرزندان را به همراه مي‌آورد.نبايد اجازه دهيم مادران سينماي ما و همچنين پيشكسوتان هنرمند‌ ما به مرور زمان به فراموشي سپرده شوند.
اين بازيگر ادامه داد:متاسفانه تهيه كنندگان ما گمان مي‌كنند وقتي بازيگران پا به سن مي‌گذارند؛ديگر توانايي ايفاي نقش‌هاي متفاوت را ندارند و به سرعت بازيگران جديد و يا نابازيگر را جايگزين پيشكسوتان مي‌كنند.
حائري در پاسخ به اين كه كدام يك از نقش‌هايي را كه در قالب "مادر " ايفا كرده به نسبت ديگر نقش‌هايش دوست داشته است تصريح كرد: فيلم سينمايي "عطر‌گل ياس" فيلمي بود كه خيلي زود با آن شناخته شدم و در سريال "داستان يك شهر" ساخته اصغر فرهادي نقش مادري مهربان و فداكار را ايفا مي‌كردم كه همان زمان با توجه به اين كه فرهادي دانشجوي خود من بود،احساس كردم كه او به درجات بالاتري خواهد رسيد.
حائري در خصوص روز مادر گفت:‌به اعتقاد من هر روز؛روز مادر است؛براي يك مادر اولين اولويت زندگي‌اش حمايت و بزرگ‌كردن فرزندانش است و اميدوارم هيچ فرزندي مادر خود را فراموش نكند.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011