جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 24922 زمان انتشار : 20 فروردین 1391 17:03:00

"شب قصه" با صدای بهروز رضوی به اوج رسید

"شب قصه" در فروردین 91 با صدای بهروز رضوی به 433 برنامه خود رسید.
"شب قصه" با صدای بهروز رضوی به اوج رسید

یاسر نوروزی سردبیر و نویسنده برنامه شب قصه شبکه رادیویی فرهنگ، به سینما خبر گفت: برنامه شب قصه فروردین 91 با صدای ماندگار بهروز رضوی به قصه 433 خود رسید.

وی با اشاره به محتوای داستان ها و چگونگی تغییر آنها اظهار داشت: بیشتر داستان های انتخابی، خارجی بوده و با تغییر مناسبت ها، انتخاب ما نیز مناسبتی خواهد شد.

نوروزی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان بیشتر داستان ها با نگاهی ماورائی و نورانی تقدیم علاقمندان شد و در ایان نوروز بیشتر مضامین انتخابی، شادی بخش بود.

نوروزی با اشاره به این موضوع که بهروز رضوی بهترین انتخاب برای روایت شب قصه بود افزود: روایت داستان و خواندن نمایش رادیویی دارای یک مرز خاصی بوده و رعایت آن در کنار حفظ ظرفیت های ایجاد شده در فراز و فرود صدای یک گوینده ما توانستیم بهروز رضوی را به عنوان تنها فرد ماهر در این عرصه را انتخاب کنیم.

وی اظهار داشت: به جای تمامی شخصیت های مرد داستان های شب قصه، بهروز رضوی و به جای شخصیت های زن نیز مریم یگانه، گویندگی مرده است.

گفتنی است، برنامه "شب قصه" از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 20 تا 21:30 به نویسندگی و سردبیری یاسر نوروزی و به تهیه کنندگی شهناز دهکردی و با صدای بهروز رضوی روی آنتن شبکه رادیویی فرهنگ می شود.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011