جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 22719 زمان انتشار : 14 اسفند 1390 14:52:00
با حضور وزیرارشاد

49 تن از نویسندگان شایسته تقدیر کتاب سال تجلیل شدند

مراسم اهداء جایزه به شایستگان تقدیر بیست و نهمین دوره کتاب سال با حضور وزیر ارشاد و معاون فرهنگی ایشان برگزار شد و به 49 تن از نویسندگان و پژوهشگران جوایزی به رسم یادبود تقدیم شد.
49 تن از نویسندگان شایسته تقدیر کتاب سال تجلیل شدند

به گزارش سينماخبر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در مراسم تجلیل از شایشتگان تقدیر بیست و نهمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی که شامگاه گذشته در هتل انقلاب برگزارشد گفت: سالانه بیش از 60 هزار عنوان کتاب در ایران منتشر می‌شود و ما کمترین کاری که می‌توانیم در قبال این نویسندگان انجام دهیم تقدیر از آنهاست ولی چون این توان را نداریم حداقل از بهترین‌ها تجلیل می‌کنیم.

وی با بیان اینکه  برتری عالم بر عابد مانند برتری ماه شب 14 بر دیگر ستارگان است افزود: این تابندگی عالِم است که راهگشای جامعه است. با توجه به جایگاه عالِم باید از آنها تقدیر شود و گام‌های بلندتری در این زمینه برداشته شوند.

بهمن دری معاون فرهنگی وزیر ترشاد نیز در این مراسم گفت امسال برای نحستین بار است که جوایز شایستگان تقدیر در همان سال اهدا می شود.

وی ادامه داد: کسانی که از سوی داوران این دوره شایسته تقدیر شناخته شدند، منتخب ما هستند اما کسانی که آثار آنها تا مرحله نهایی حضور داشته اما آثار آنها انتخاب نشده نیز مطمئنا منتخب ما هستند و مورد حمایت جدی معاونت فرهنگی قرار خواهند گرفت.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011