جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 18205 زمان انتشار : 27 دی 1390 17:16:00
به كارگرداني و تهيه كنندگي "محمدصوفي" و"منصور ضابطيان" /

"راديو7 "بر پايه بزرگداشت پيشكسوتان عرصه هنر ساخته شد

برنامه تلويزيوني "راديو7"با آيتم هاي متنوع سعي دارد،عملكرد پيشكسوتان اهالي هنر را در راستاي تعالي فرهنگ وهنر اين مرزو بوم را پاس بدارد.
"راديو7 "بر پايه بزرگداشت پيشكسوتان عرصه هنر ساخته شد

منصور ضابطيان،تهيه كننده و كارگردان اين برنامه به سينما خبر گفت:با توجه به ساعت پخش كه برنامه در پايان شب دارد،سعي كرديم با فاصله گرفتن از رنگ، نور،چرخش ها و حركت هاي مختلفي كه در برنامه تلويزيوني شاهد هستيم،در اين برنامه با استفاده از دوربين ثابت كه باعث سكون بيشتري در برنامه مي شود،برنامه را به توليد برسانيم.

وي در پاسخ به سؤال اينكه وجه تمايز اين برنامه را با ديگر برنامه هاي تركيبي در چه مي دانيد،افزود:اين وجه تمايز را درحس و حالي كه برنامه به مخاطب القا مي شود مي بينيم؛چراكه ايده اصلي برنامه ايجاد يك فضاي آرام با استفاده از عناصر مختلف براي رسيدن به آرامش است.

ضابطيان پيرامون حضور پيشكسوتان در اين برنامه تلويزيوني بيان كرد:يكي از ايده هاي اصلي برنامه "راديو7" يادآوري و احترام گذاشتن به يكديگر است و بخشي از اين احترام،احترام به بزرگترها به خصوص پيشكسوت ها خلاصه مي شود.

وي گفت:‌برنامه ما اصلا راديويي نبوده و ما به شدت از تصويري بودن اين برنامه دفاع مي كنيم.بنابراين در آيتم هاي مختلف اين برنامه هر آنچه كه باعث از بين بردن تمركز مخاطب از متن و صدا شده را حذف كرديم و يكي از عناصر اين برنامه نوع ساده بودن دكور چه در رنگ و نور آن بوده كه به گونه اي متفاوت به مخاطبان ارائه مي دهيم.

وي پيرامون برنامه هاي مناسبي خود در دهه فجر گفت:يكي ديگر از ويژگي هاي "راديو7" هميشه هم گام تمام ماجراها و اتفاقات بوده و با توجه به نزديك شدن به روزهاي سالگرد پيروزي انقلاب ما هم نسبت به اين مساله حساسيت نشان داده و بخشهاي ويژه اي را تدارك ديده ايم.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011