جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 13959 زمان انتشار : 09 آذر 1390 12:11:00
هنرمندی در بستر بیماری

حسين محب‌اهری اين روزها كجاست؟!

حسین محب‌اهری بازیگر با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون این روزها گرفتار بیماری است و این زمانی است که مدیران و مسئولان تئاتر و معاونت هنری باید برای درمان و بهبودی کامل این هنرمند حمایت‌های لازم را داشته باشند.
حسين محب‌اهری اين روزها كجاست؟!

به گزارش سینما خبر حسین محب‌اهری از بازیگران با سابقه تئاتر ایران است که سال‌ها بر صحنه‌های تئاتری نقش‌آفرینی کرده است. این روزها محب‌اهری گرفتار بیماری است. به گفته محب‌اهری، وی پیش از این مبتلا به سرطان لنفاوی بود که بعد از عمل جراحی بهبودی نسبی حاصل شد اما در حال حاضر علائمی از فعالیت مجدد بیماری مشاهده شده است.

در چنین شرایطی که برخی بیماری‌های خاص برای درمان نیازمند هزینه‌های بالایی هستند،‌ جامعه هنری و تئاتری ایران نیازمند حمایت‌های مدیران و مسئولان تئاتری و هنری است. با وجود اینکه حسین محب‌اهری از خدمات بیمه‌ درمانی بهره‌مند است اما همگان از این واقعیت مطلع هستند که خدمات بیمه به تنهایی پاسخگوی هزینه‌های درمان برخی بیماری‌ها نیست.

حسین محب‌اهری بازیگری است که سال‌های گذشته زندگی خود را به حضور بر صحنه‌های تئاتر اختصاص داد و همچون سایر هنرمندان با بضاعت کم تئاتر ایران ساخت ولی صحنه را ترک نکرد. حال این وظیفه مدیران و مسئولان و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که حمایت‌های لازم را از این هنرمند تئاتر داشته باشند.

همواره باید در شرایطی از هنرمندان تئاتر و به طور کلی هنرمندان حمایت کرد که این حمایت به موقع و تأثیرگذار باشد نه همچون نوش‌دارویی پس از مرگ سهراب.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011