جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 121362 زمان انتشار : 30 بهمن 1397 15:32:00
پاسخ مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی به حاشیه‌های یک برنامه؛

تلویزیون به شهردار پیشین تهران و منتقدان او فرصت برابر داده است

رنجبران به انتقادات از برنامه «بدون توقف» و اظهارات شهردار پیشین تهران در این برنامه پاسخ داد.
تلویزیون به شهردار پیشین تهران و منتقدان او فرصت برابر داده است

به گزارش سینماخبر  به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، محمد حسین رنجبران، مدیر کل روابط عمومی سازمان صداوسیما به انتقادات درباره حضور محمدباقر قالیباف، شهردار پیشین تهران در برنامه «بدون توقف» پاسخ داد و گفت: در زمینه مسئله بدهی شهرداری پیش از صحبت‌های محمدباقر قالیباف، اعضای شورای شهر در برنامه‌های متعددی در تلویزیون حاضر شدند و از بدهی‌های شهرداری سخن گفته‌اند.

وی با بیان اینکه در برنامه دستخط، مرتضی الویری از اعضای شورای شهر درباره این بدهی فراوان شهرداری، در زمان محمدباقر قالیباف صحبت کرده است؛ افزود: افراد دیگری از اصلاح‌طلبان و نمایندگان شورای شهر تهران نیز در بیان این مسئله از تریبون صداوسیما استفاده کرده اند.

رنجبران با اشاره به حضور محسن‌هاشمی رفسنجانی در تلویزیون و بیان نکاتی درباره بدهی‌های شهرداری تهران گفت: دعوت از آقای‌هاشمی پیش از ریاست او در شورای شهر تهران صورت گرفت و او در عین تمجید از عملکرد آقای قالیباف در شهرداری تهران، از بدهی‌هایی که در زمان این شهردار به‌وجود آمده بود انتقاد کرد.

وی افزود: در این برنامه‌ها همان‌گونه که نظرات محمدباقر قالیباف بدون ارائه سند و مدرک بیان شده، نظرات مخالفان او و نمایندگان شورای شهر نیز غیرمستند ارائه شده است.

رنجبران تاکید کرد: باید مروری بر برنامه‌های صداوسیما در این باره که نظرات اعضای شورای شهر و اصلاح طلبان را منعکس کرده است، داشت و یک سویه به این مسئله نگاه نکرد.

وی افزود: با توجه به استفاده دو طرف از تریبون رسانه ملی درباره موضوع شهرداری تهران بهتر است، از این پس مسئله بدهی‌های شهرداری تهران به جای این‌که در صداوسیما بررسی شود در مراجع قانونی و ذی‌صلاح بررسی و جمع بندی شود تا نتیجه‌گیری درستی در پی داشته باشد.

رنجبران با استقبال از شفاف سازی در موضوعات مربوط به سوء استفاده‌های مالی در بخش‌های مختلف تصریح کرد: رسانه ملی تلاش می‌کند در فضایی آرام و به دور از التهاب نقش روشنگرانه خود را در این خصوص ایفا کند و یقینا اگر در موضوع ضرورت برگزاری جلسات مناظره احساس شود با رعایت ضوابط قانونی و رسانه‌ای و با نظر طرفین نسبت به برگزاری این جلسات در برنامه‌های مناظره محور صداوسیما اقدام خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا درباره این موضوع مناظره‌ای برگزار نشده است، گفت: طرفین تاکنون تمایل داشتند بیشتر به صورت یکجانبه در برنامه‌ها حاضر شوند و رسانه ملی هم از این فرصت برای روشنگری استفاده کرده است.

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی همچنین از دعوت چندین باره برنامه تهران ۲۰ در مدت انتصاب شهردار جدید تهران خبرداد و گفت: متاسفانه هنوز آقای حناچی به این دعوت به رغم پیگیری‌های فراوان همکاران ما در شبکه پنج سیما پاسخ نداده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011