جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 121348 زمان انتشار : 30 بهمن 1397 09:06:00

فصل سوم «بچه مهندس» در حال نگارش است/ قهرمان سازی را به تلویزیون برگرداندیم

حسن وارسته گفت: ۱۰ قسمت اولیه سری جدید این سریال نوشته شده و پس از تایید سیما فیلم و شبکه دو ادامه نگارش آن را انجام می‌دهیم.
فصل سوم «بچه مهندس» در حال نگارش است/ قهرمان سازی را به تلویزیون برگرداندیم

به گزارش سینماخبر  حسن وارسته نویسنده سریال «بچه مهندس» درباره روند نگارش فصل سوم این مجموعه تلویزیونی و فصول گذشته آن اظهار کرد: بعد از نگارش فصل دوم «بچه مهندس» مدتی استراحت کردم، اما همچنان درگیر نگارش فصل سوم این مجموعه هستم و ۱۰ تا ۱۵ روز دیگر نگارش مجدد آن را شروع خواهم کرد. البته ۱۰ قسمت اولیه سری جدید این سریال نوشته شده و پس از تایید سیما فیلم و شبکه دو ادامه نگارش آن را انجام می دهیم.

وی درباره فصل دوم «بچه مهندس» و حضور مانی رحمانی در نقش جواد جوادی گفت: یکی از اتفاقات خوب در فصل دوم «بچه مهندس» قهرمان سازی در تلویزیون بعد از مدت‌ها بود. ما با حضور جواد جوادی در قصه دوباره قهرمان سازی را به تلویزیون آوردیم؛ پیش از این جواد رحمانی را کسی نمی‌شناخت، اما این روز‌ها رحمانی به یک سلبریتی تلویزیونی تبدیل شده است.

وارسته با بیان اینکه جوادی را در زمین ناخودآگاه الگو کردیم و در تمام سیر داستانی از زبان استعاره استفاده کردیم،گفت: در ادامه از یک عشق زمینی به عشقی فراتر خواهیم رسید و جوانی موفق و عزیز را تصویر خواهیم کرد. ما در روند قصه می‌بینیم که قهرمان قصه بار‌ها دچار مشکل می‌شود و به زانو درمی آید، ولی بعد دوباره خود را می‌سازد و از راهی دیگر به موفقیت می‌رسد.

نویسنده سریال «بچه مهندس» با اشاره به اینکه ما در روند سریال سازی هایمان نویسندگان خوبی داریم، بیان کرد: شرایط تولید دست ما را باز نگذاشته و اجازه تخیل پردازی را نمی‌دهد. متاسفانه ما براساس ظرفی که مقابلمان است فیلمنامه را می‌نویسیم و در برخی موارد مجبور می‌شویم که قصه را به دلیل محدودیت‌های کارگردانی و نبود امکانات کم و زیاد کنیم.

گفتنی است پیش از این سعید سعدی تهیه کننده این سریال خبر از آغاز تصویربرداری این فیلم در اوایل سال ۹۸ با تیم بازیگران جدید داده بود.

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011