جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 121285 زمان انتشار : 26 بهمن 1397 09:42:00

انعکاس جشنواره تئاتر فجر در شبکه‌های مختلف صدا و سیما

شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اخبار و فعالیت‌های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را در قالب برنامه‌های زنده و تولیدی منعکس می‌کنند.
 انعکاس جشنواره تئاتر فجر در شبکه‌های مختلف صدا و سیما

به گزارش سینماخبر  به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، با برگزاری جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی انعکاس اخبار و اطلاعات و پوشش دادن فعالیت‌های این دوره از جشنواره را آغاز کرده اند.

در ایام سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، شبکه خبر و واحد مرکزی خبر به صورت زنده از مجموعه تئاتر شهر بخش‌های مختلف این رویداد تئاتری را پوشش می‌دهند. همچنین شبکه‌های دو، چهار، پنج و آموزش سیما نیز در قالب برنامه‌های تولیدی به انعکاس فعالیت‌های سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می‌پردازند.

برنامه‌های «عصر من» شبکه رادیویی جوان، «تماشاخانه فجر» شبکه رادیویی فرهنگ و «پرده آخر» شبکه رادیویی گفتگوی صدای جمهوری اسلامی ایران نیز به صورت زنده در ایام برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صورت زنده از مجموعه تئاتر شهر، اخبار و اطلاعات این رویداد را تحت پوشش خود قرار می‌دهند.

همچنین دیگر شبکه‌های رادیویی نظیر رادیو نمایش، رادیو تهران و رادیو اقتصاد نیز در قالب برنامه‌های زنده و تولیدی جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر را همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011