جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 121279 زمان انتشار : 25 بهمن 1397 15:14:00

روز دوم تئاتر فجر با «خیال بافی» امیرعلی نبویان و «عروسی خون» در حافظ سپری شد

سومین روز از سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر با دوازده اجرا در بخش صحنه‌ای و شش اجرا در بخش خیابانی به پایان رسید.
روز دوم تئاتر فجر با «خیال بافی» امیرعلی نبویان و «عروسی خون» در حافظ سپری شد

به گزارش سینماخبر سومین روز از سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر با دوازده اجرا در بخش صحنه‌ای و شش اجرا در بخش خیابانی به پایان رسید.

در روز سوم از جشنواره تئاتر فجر نمایش‌های «درباره یک توپ» و «خرس‌های پاندا» در ایوان انتظار اجرا شدند که تماشاگران بسیاری را به سوی خود جذب کرد. نمایش «درباره یک توپ» همچنین عصر روز چهارشنبه ۲۴ بهمن در محوطه تئاتر شهر اجرا شد که البته سردی هوا مانع از حضور تماشاچیان برای تماشا این نمایش بدون کلام نشد. نمایش «نامیرا» هم مانند دو روز گذشته در محوطه تئاترشهر و پارک دانشجو اجرا شد و باید گفت مخاطبان این نمایش هر روز افزایش می‌یابند.

اجرای نمایش تناسخ سه تا سی و پنج تومان در تالار چهارسو

نمایش «تناسخ سه تا سی و پنج تومان» به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی نبویان و با بازی هومن حاجی عبداللهی و بهار نوروزپور در تالار چهارسو تئاتر شهر به اجرا درآمد. این نمایش با استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شد که البته تعداد بسیار زیادی از مخاطبان مجبور به نشستن روی پله‌ها و کف سالن شدند.

نمایش «تناسخ سه تا سی و پنج تومان» در این اجرا توانست رضایت مخاطبان را به خود جلب کند. ساعت اجرای این نمایش در دو زمان ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ بود که البته با کمی تأخیر این نمایش آغاز شد. در این نمایش از صدای هدایت هاشمی، کمند امیرسلیمانی، بهاره رهنما، رویا میرعلمی، بهار کاتوزی، بهادر مالکی و بهرام افشاری استفاده شده بود. در خلاصه این نمایش آمده است:

خداوند فرموده که هر موجودی فقط یک بار حق زندگی دارد و تناسخ خیال بافی است. با اجازه حضرت باری تعالی می‌خواهیم حدود یک ساعت خیال ببافیم.

اجرای نمایش «پرسه‌های موازی» در تالار سایه

نمایش «پرسه‌های موازی» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی علی کاظمی وند از تبریز در تالار سایه تئاترشهر به اجرا پرداخت.

این نمایش در دو زمان ۱۷ و ۱۹ اجرا شد که در هر دو سانس آن با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد؛ البته این نمایش توانست رضایت تماشاگران را به خود جلب کند و اکثر مخاطبان تا پایان نمایش برای تماشا نشسته بودند. مخاطبان این نمایش معتقد بودند که این نمایش اثری قوی و خوب بوده که احتمال برگزیده شدن در این جشنواره را خواهد داشت.

اجرای نمایش «یک هفته راه رفتن در بهشت» در تالار قشقایی

نمایش «یک هفته راه رفتن در بهشت» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی سید محمد هادی هاشم زاده از شیراز در تالار قشقایی تئاتر شهر به اجرا پرداخت. مخاطبان بسیاری برای تماشای این نمایش آمده بودند، ولی این نمایش نتوانست رضایت مخاطبان را به خود جلب کند. یکی از نقاط ضعفی که باعث قطع ارتباط مخاطب با نمایش بوده، نور نامناسب سالن و البته برخی بخش‌های نمایش بوده است. گریم زیاد بازیگران نمایش و از طرفی برخی بخش‌های کسالت بار آن سبب نارضایتی تماشاگران این نمایش شده است.

اجرای نمایش «عروسی خون» در تالار حافظ

نمایش «عروسی خون» به نویسندگی و کارگردانی فضل الله عمرانی از بندر دیر در تالار حافظ به اجرا پرداخت. بازیگران این نمایش با لباس‌های محلی و جنوبی توانستند بازی خوبی از خود ارائه دهند، اما حس خشونت در نمایش سبب نارضایتی اغلب تماشاگران و انتقال حسی همراه با ترس شده بود. مخاطبان بسیاری برای تماشای این نمایش به تالار حافظ آمده بودند.

نمایش‌های سومین روز از سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر با استقبال پرشور مخاطبان به پایان رسید، امید است که این استقبال و هیجان تا پایان همراه جشنواره تئاتر فجر باشد.


انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011