جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 120513 زمان انتشار : 10 دی 1397 17:10:00

ماجرای دردسر اینستاگرامی بانوی عمارت چیست؟

دادیار دادسرای جنایی كرج از دردسری اینستاگرامی برای بازیگر دختر در سریال بانوی عمارت خبر داد.
ماجرای دردسر اینستاگرامی بانوی عمارت چیست؟

به گزارش سینماخبر روز‌های پایانی هفته گذشته دختر 20 ساله بازیگری با حضوردر دادسرای جنایی كرج از فرد ناشناسی كه با راه‌اندازی صفحه اینستاگرامی جعلی به نام وی، این بازیگر را به دردسر انداخته، شكایت كرد .

با دستور بازپرس پرونده، دختر بازیگر برای ادامه تحقیقات در پلیس فتای استان البرز حاضر شد. او در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: من دانشجو هستم و حرفه‌ام بازیگری است.

به‌تازگی هم نقش اصلی سریال بانوی عمارت را بازی كرد‌ه‌ام. چند روز پیش از طریق یكی از دوستان متوجه شدم فردی ناشناس صفحه اینستاگرامی به نام من راه‌اندازی كرده است. همه عكس‌های خصوصی و بازیگری‌ام را در آنجا منتشر كرده است. فرد ناشناس با راه اندازی این صفحه اینستاگرامی باعث شده افرادی كه به كار و حرفه‌ام علاقه‌مند بودند از این صفحه بازدید كنند. او با جعل و سوء‌استفاده از نام من، افراد زیادی را جذب این صفحه اینستاگرامی كرده است.

دختر بازیگر ادامه داد: باورم نمی‌شود فردی حریم خصوصی‌ام را زیرپا گذاشته باشد و دست به این كار بزند. اول گمان كردم فردی كه این اینستاگرام را به نام من راه‌اندازی كرده قصدش شوخی با من باشد و بعد از چند روز این صفحه را مسدود می‌كند اما او همچنان در این صفحه فعال است و می‌ترسم با نام من دست به سوءاستفاده بزند. او اطلاعاتی از زندگی‌ام و فعالیت هنری‌ام را در آن صفحه منتشر كرده است و هر روز بر تعداد مخاطبان این صفحه افزوده می‌شود.

قاضی میر عشقی، دادیار اظهارنظر دادسرای جنایی كرج در این باره گفت: با شكایت دختر بازیگر، تحقیقات پلیسی برای دستگیری فرد ناشناسی كه با راه‌اندازی این صفحه اینستاگرام جعلی به نام خانم بازیگر وی را به دردسر انداخته است آغاز شده تا مشخص شود انگیزه این فرد از این اقدام چه بوده است.

 

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011