جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118618 زمان انتشار : 01 تیر 1397 14:52:00

رامبد جوان: خوشحال نبودن، به سلامت جامعه آسیب می زند

کارگردان خندوانه گفت:روزی که ایده خندوانه به ذهنم رسید مطمئن بودم باید کاری کنم تا مخاطبم حالش خوب باشد چرا که خوشحال نبودن به سلامت جامعه آسیب می زند.
رامبد جوان: خوشحال نبودن، به سلامت جامعه آسیب می زند

 به گزارش سینماخبر رامبد جوان بازیگر، مجری و کارگردان گفت: ما عادت داریم دنیا را سخت بگیریم. فکر می کنیم که اگر راحت با همه چیز برخورد کنیم می گویند فلانی را ببین چقدر بی خیال است و سریع به ما انگ بی‌خیالی می‌زنند. ما هم تلاش می‌کنیم تا از این برچسب ها دور بمانیم!

وی ادامه داد: بهتر است این فکر باطل و مسخره را از خودمان دور کنیم و ادای آدمی را در نیاوریم که هیچ چیزی خوشحالش نمی‌کند. اگر ما ذهن مان را رها کنیم و اجازه بدهیم که خنده در زندگی ما به یک قانون تبدل شود. آن وقت خیلی راحت به همه چیز می خندیم و بعد می بینیم که چطور زندگی هم به ما لبخند می زند. باور کنید این یک قانون است که «وقتی می خندید زندگی هم به شما خواهد خندید»

کارگردان فیلم هایی چون «اسپاگتی در هشت دقیقه» و «نگار» افزود: خوشحال نبودن به سلامت جامعه آسیب می‌رساند.

وی در ادامه درباره طراحی برنامه جذاب خندوانه گفت: «روزی که ایده خندوانه به ذهنم رسید مطمئن بودم باید کاری کنم تا مخاطبم حالش خوب باشد و به همین خاطر مرتب در برنامه این موضوع را یادآوری می‌کنم. آیتم های مختلفی طراحی و مهمان هایی را دعوت کردیم که یا راهکار می دهند یا با هنرشان این موضوع را به مخاطب یادآوری می کنند! وقتی شما حال تان خوب باشد و این خوبی را هم به دیگران انتقال می دهید.

کارگردان خندوانه با بیان اینکه در واقع حال خوب یا بد مسری است و این روزها برای جامعه ما کیمیاست، ادامه داد: بسیاری براثر فشار زندگی و استرس های جامعه شهری خنده را فراموش می کنند. توجه به این موضوع من را به فکر ساخت خندوانه انداخت.

 جوان گفت: همیشه با خودم می گفتم ما مردم خوشحالی نداریم و اصلا خندیدن را به ما یاد نداده اند، به همین خاطر باید یک آموزشی در این رابطه ایجاد کنیم. ایده اصلی خندوانه ترویج فرهنگ خنده بود.

این برنامه ساز تلویزیون در پایان متذکر شد: من در زندگی ام به هیچ چیز به اندازه کاری که در خندوانه انجام می دهیم، اعتقاد ندارم.

لازم به ذکر است؛سومین جشنواره فیلم سلامت  از تاریخ یکم تا پنجم  شهریور 97 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011