جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118548 زمان انتشار : 22 خرداد 1397 13:33:00

احسان علیخانی از ۱۴ سال پخش «ماه عسل» گفت/ امید ما به مردم است

احسان علیخانی مجری «ماه عسل» از ۱۴ سال عمر این برنامه و همراهی مردم با آن سخن گفت.
احسان علیخانی از ۱۴ سال پخش «ماه عسل» گفت/ امید ما به مردم است

به گزارش سینماخبر عوامل تولید برنامه رمضانی «ماه عسل» دوشنبه ۲۱ خرداد از ساعت ۲۱:۵۰ تا ۲۲:۵۰ برای گفتگوی مستقیم با مخاطبان و پاسخ به پرسش های آن‌ها در واحد ارتباط با مخاطبان (۱۶۲) اداره کل روابط عمومی صداوسیما حضور یافتند.

بیش از ۷۳ نفر از مخاطبان برای گفتگو با عوامل «ماه عسل» در صف انتظار برقراری تماس بودند و در میان تلفن ها چند نفر نیز از خارج از کشور تماس گرفتند که ایرانیان مقیم خارج از کشور بودند.

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده، عباس اختری کارگردان تلویزیونی، محسن نجفی کارگردان هنری، محمد پیوندی مسئول سوژه‌یابی، مسعود رجبیان مدیرتولید، مهدی شیخی مسئول روابط عمومی و امیرحسین بزرگ‌زادگان عکاس «ماه عسل» و چند تن از مستندسازان و فیلمبردان، از جمله عوامل این برنامه بودند که در واحد ارتباط با مخاطبان حضور پیدا کردند.

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده «ماه عسل» گفت: تا به این لحظه علیرغم اینکه مردم با اوضاع و احوال اقتصادی و معیشتی خاصی روبه‌رو هستند اما بیش از ۲۵ میلیارد تومان به پویش آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کردند و این موضوع نشانگر این است که مردم به جریان‌هایی که در اطرافشان رخ می‌دهد، فکر می‌کنند و این اتفاق برای ما بی‌نظیر است.

وی با تاکید بر اینکه اگر اتفاق خوبی در «ماه عسل» افتاده به خاطر محبت دوستان و عوامل این برنامه است، تصریح کرد: امسال حتی کار به جایی رسید که یکی دو مرتبه از فرط خستگی از ادامه برنامه منصرف شدیم ولی وقتی لطف بی‌نهایت مردم را ‌دیدیم، احساس ‌کردیم که باید با قدرت به کار ادامه دهیم و قدر مردمی را که شریف و بزرگوار هستند بیشتر بدانیم.

مجری و تهیه کننده «ماه عسل» با بیان اینکه هر ساله بر اساس وعده‌ای که با مخاطبان برنامه دارد در واحد ارتباط با مخاطبان «۱۶۲» حضور پیدا می‌کند، تصریح کرد: مخاطبان به برنامه «ماه عسل» لطف بی‌نهایتی دارند و با انرژی مضاعف و نگاهشان این برنامه را دنبال می‌کنند و تا به امروز، عمر و قدمت ۱۴ ساله «ماه عسل» را رقم زده‌اند.

علیخانی همچنین بیان کرد: چند روز مانده به عید فطر، معمولاً سوژه‌ها را به رأی می‌گذاریم و مهمانان انتخاب شده برنامه توسط مخاطبان را در این روز دعوت می‌کنیم. مردم، تعیین کننده و داور نهایی برنامه «ماه عسل» هستند. در برنامه دوشنبه ۲۱ خرداد، عوامل تهیه چهار فیلم نهایی جشنواره «قهرمان من» که مردم به آنها رای داده بودند حضور پیدا کردند و قصه‌های آنها تعریف شد و تا دو روز آینده، سه فیلم اول بر اساس میزان رای مردم انتخاب می‌شوند و عید فطر هم چهار الی پنج نفر از مهمانان بر اساس رای مردم دعوت می‌شوند.

مجری «ماه عسل» درباره درخواست‌های مخاطبان از برنامه اظهار کرد: محتوای تمامی تماس‌ها شامل لطف و محبت مردم، تشکر و قدردانی از برنامه و موضوع‌ها و سوژه‌های آن مانند اوتیسم و... بود. دوست عزیزی از من تقاضای کار داشت و خوشحالم که مردم «ماه عسل» را مأمنی برای قصه‌ها و نقل دردهایشان می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه مخاطب ۶۰ ساله‌ای از شیراز داشتیم که خواستار این بود که «ماه عسل» در طول سال پخش شود، افزود: برخی از مخاطبان از من به خاطر اینکه در برنامه مدیریت زمان ندارم، انتقاد کردند و برخی دیگر هم قهرمان خود را به عنوان سوژه جدید برنامه معرفی کردند.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011