جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 118295 زمان انتشار : 26 اردیبهشت 1397 10:30:00

خروج سینما «ماندانا» از سرگروهی در اکران خلل ایجاد می‌کرد

محمد قاصد اشرفی مدیر سینما «ماندانا» درباره ابقای این سینما در سرگروهی گفت: خروج سینما «ماندانا» از سرگروه سینمایی، باعث خلل در اکران می‌شد.
خروج سینما «ماندانا» از سرگروهی در اکران خلل ایجاد می‌کرد

 

  به گزارش سینماخبرمحمد قاصداشرفی رئیس اتحادیه سینماداران کشور و مدیر سینما ماندانا در پاسخ به این سؤال که چندی پیش این اعلام شده ‌بود که بعد از اکران نوروزی سینما ماندانا از سرگروهی برداشته شود، چرا این وعده محقق نشد، اظهار داشت: این موضوع به درخواست خود من اعلام شده‌ و قرار بود بعد از اکران نوروز 97 محقق شود؛ اما با توجه به این که خروج سینما ماندانا از سرگروه سینمایی، باعث خلل در اکران می‌شد، قبول کردم که سینما ماندانا در سرگروهی ابقا شود.

وی ادامه داد: سرگروهی برای یک سینما حسنی ندارد، من وقتی سینمای سرگروه می‌شوم حق هیچگونه انتخابی را ندارم و تمام انتخاب‌ها از سوی شورای صنفی نمایش انجام می‌شود. در سرگروه نمی‌توانم سانس‌ها را کم کنم، چه فیلم بفروشد و چه نفروشد، باید فیلم را نمایش بدهم! حتی بارها شده که برخی از فیلم‌هایی را که سرگروهشان بوده‌ام، برای صندلی‌های خالی نمایش داده‌ام.

مدیر سینما ماندانا درباره صحبت علیرضا داوودنژاد مبنی بر این که سرگروهی سینما ماندانا، باعث نفروختن فیلم سینمایی «فراری» شده است، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان این موضوع واقعیت ندارد، این ادعا، ادعای نادرستی است. من بزرگترین سالن سینمایی‌ام را در اختیار این فیلم قرار‌ داده بودم و این فیلم نفروخت. چطور می‌شود که وقتی فیلم‌هایی مثل «به وقت شام» و «لاتاری» را در این سالن به نمایش در می‌آوریم، سالن پر از مخاطب می‌شود؛ اما وقتی همان سالن‌ را در اختیار می‌گذاریم نمی‌فروشد. این مخاطبان هستند که فیلم‌ها را انتخاب می‌کنند و نفروختن «فراری» ارتباطی با سینما ماندانا ندارد.

قاصد اشرفی افزود: من به سازندگان فیلم سینمایی «فراری» تاکید کردم که اکران نوروز برای نمایش این فیلم مناسب نیست و اگر در فصول دیگر به نمایش درآید، می‌تواند فروش بیشتری داشته باشد؛ اما سازندگان فیلم تاکید داشتند که فیلم در اکران نوروز نمایش داده شود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011