جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 117661 زمان انتشار : 22 بهمن 1396 12:45:00

حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب است

شاعر کشورمان گفت: اعلام حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه تجدید میثاق با امام خمینی (ره)، آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری است.
 حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب است

به گزارش سینماخبردر خصوص راهپیمایی 22 بهمن و حضورش در این مراسم گفت: معمولا سعی می کنم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن برنامه‌ریزی کنم و در این راهپیمایی حضور داشته باشم. اعلام حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه تجدید میثاق با انقلاب، امام خمینی ( ره ) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری است.

وی افزود: چون مردم انقلاب اسلامی ایران را دوست دارند و این انقلاب را با خون خود حفظ کردند، حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن ماه انقلاب اسلامی را بیمه می کند. حضور مردم در این راهپیمایی این پیام را به مردم جهان می‌دهد، که پای امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی ایران و ارزش های آن و خون شهدا ایستاده اند. به قول مقام معظم رهبری با وجود اینکه مردم از فساد و ناکارآمدی بعضی مسئولان ناراضی هستند؛ اما این ناکار آمدی را پای انقلاب اسلامی نمی‌گذارند.

این شاعر تاکید کرد: مسئولان باید با تمام وجود به این مردم خدمت کنند. این مردم برای تحقق عدالت اسلامی انقلاب کردند. خواستند شکاف و بی عدالتی که در جامعه وجود داشت، از بین برود. اکنون در آستانه آغاز چهل سالگی انقلاب اسلامی هستیم؛ مردم همچنان در صحنه هستند و حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن انقلاب اسلامی را بیمه می‌کند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011