جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 117388 زمان انتشار : 18 دی 1396 10:09:00

اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی معرفی شدند

محمد مهدی حیدریان معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی، اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی را منصوب کرد.
 اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی معرفی شدند

به گزارش سینماخبربه نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری؛ محمد مهدی حیدریان معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان امور سینمایی، اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی را منصوب کرد.

عصر روز یکشنبه 17 دی 96 ، جلسه معارفه اعضای جدید شوراهای پروانه ساخت و نمایش خانگی در سازمان سینمایی با حضور محمد مهدی حیدریان، ابراهیم داروغه‌زاده معاون ارزشیابی و نظارت و حسین پارسایی مدیرکل دفتر نمایش خانگی برگزار شد.

در این جلسه رئیس سازمان امور سینمایی با اشاره به اهمیت و فراگیری روزافزون فضای سایبری در آینده گفت: «نمایش خانگی» اصلی‌ترین عهده‌دار فضای آتیه فرهنگی است و ما هرچه بیشتر در این حوزه با برنامه و هدف مشخص پیش برویم حق بیشتری از سهم فرهنگ در جامعه را ادا کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه با پیشرفت علم امکان اعمال نظارت به شکل منفعل فعلی امکان پذیر نخواهد بود، تاکید کرد: ما یک فرصتی داریم برای اینکه بتوانیم سهمی را در بازار تصویر و تولیدات تصویری برای خود تعریف کنیم تا در آینده نزدیک که حضور نظارتی ما به حداقل تأثیر خودش می‌رسد، در پناه دو شرط حیاتی کثرت تولیدات متنوع و جذاب در حوزه فرهنگی و ارزشی خود ،بتوانیم بخشی از خاطره‌سازی‌های نسل‌های بعدی را انجام دهیم.

حیدریان در ادامه افزود: امروز نقش سینمای خانگی بسیار بیشتر از نقش سالن‌های سینما است. هرچند سینما هم تأثیر خودش را دارد اما با توجه به مقایسه آمار مخاطبان، تاثیر نمایش خانگی از نظر فرهنگی بسیار بیشتر از سینماست.

براساس این گزارش، در این جلسه بهمن حبشی، محسن علی اکبری، رضا مقصودی، عبدالله اسفندیاری، حسن بشکوفه، سعید رجبی‌فروتن و اسماعیل عفیفه به عنوان اعضای جدید شورای پروانه ساخت آثار ویدئویی معرفی شدند.

همچنین مهدی فرجی، بهروز مفید، محمد درمنش، فرشید سعیدی، رضا ایرانمنش، سعید رجبی‌فروتن و اسماعیل عفیفه نیز به عنوان اعضای جدید شورای پروانه نمایش خانگی معرفی شدند.

 

انتهای پیام/

 

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011