جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 116888 زمان انتشار : 14 آبان 1396 12:24:00

ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند

اگر دوست دارید بدانید کدام ستاره ها از سلفی گرفتن با طرفدارانشان خودداری می کنند، این مطلب را بخوانید.
ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند

 طبیعی است که مردم بخواهند با ستاره های مورد علاقه شان عکس یا سلفی بیندازند؛ اما نمی توان از تمام ستاره ها انتظار داشت که به درخواست آنها پاسخ مثبت دهند. ستاره ها فشارهای زیادی را تحمل می‌کنند و هر کدام برای عکس نگرفتن با هوادارانشان دلایل خاص خود را دارند.


اگر دوست دارید بدانید کدام ستاره ها از سلفی گرفتن با طرفدارانشان خودداری می کنند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جنیفر لارنس

ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند

اگرچه جنیفر لارنس یکی از ستاره های هالیوود است؛ اما دلیلی ندارد که مانند دیگر ستاره ها رفتار کند. در واقع او نظر خاص خود را در مورد شهرت دارد. او در سال 2013 در مصاحبه ای با «CNN» گفت: «گاهی اوقات حال من خوب است و گاهی اوقات هم نه. به عنوان مثال اگر در حال خوردن غذا در رستورانی باشم و فردی از من بخواهد که با او عکس بگیرم، مسلما به او جواب منفی می دهم. این کار واقعا اعصاب مرا بهم می ریزد.

اصلا به همین دلیل است که دوست ندارم زیاد از خانه بیرون بروم یا این که در رستوران با دوستانم قرار بگذارم. من «نه» گفتن را یاد گرفته ام و این در روحیه من تاثیر مثبتی گذاشته است. اگر چه گاهی حس بدی به من دست می دهد چون که دوست ندارم بی ادبانه رفتار کنم یا طرفدارانم را از خودم برنجانم؛ اما به خاطر سلامت روحی خودم، مجبور به این کارم.»

کریس پرت

ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند

کریس پرت نیز به عنوان یک ستاره، با دردسرهای شهرت غریبه نیست. او در مصاحبه ای اعلام کرد که دیگر با هوادارانش عکس نخواهد گرفت. به گفته او: «اگر من بخواهم که مانند دیگران زندگی عادی خودم را داشته باشم، مجبورم که دیگران را ناامید کنم. به همین دلیل است که از گرفتن عکس با آنها سر باز می زنم چون به نظرم این کار تلف کردن وقت است. آنها تنها می خواهند وقت مرا بگیرند تا با عکس من به دیگران فخر بفروشند، در صورتی که من از این روند بیزارم.»اما واتسون

برای ستاره های مجموعه «هری پاتر»، سلفی گرفتن با هواداران دردسرهایی زیادی را به همراه داشته است. به عنوان مثال اما واتسون می‌گوید: «من باید میان زندگی کردن یا نکردن، یکی را انتخاب می کردم. به عنوان مثال اگر طرفدارانم همان لحظه که با من عکس می اندازند، عکسشان را منتشر کنند، دیگران در عرض 3 ثانیه خواهند فهمید که من کجا و در حال چه کاری هستم. آنها همچنین از شیوه لباس پوشیدن من و افراد همراهم نیز باخبر می شوند. من دوست ندارم که جزئیات زندگی ام در اختیار دیگران قرار گیرد، به همین دلیل دیگر از عکس انداختن با آنها خودداری می کنم.»


جاستین بیبر

ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند

مشهور شدن آن هم در سن پایین، چیزی که جاستین بیبر آن را تجربه کرده، کار ساده ای نیست و تحمل بالایی می خواهد. جاستین بیبر می‌گوید: «اگر مردم آلبوم های من را می خرند، بدین معنی نیست که حق دارند به حریم خصوصی من وارد شوند و از من بی هوا عکس بگیرند. اگر من را جایی دیدید، مطمئن باشید که تمایلی به عکس گرفتن با شما ندارم. گاهی مردم حتی به من سلام هم نمی کنند، اصلا من را یک انسان فرض نمی کنند، من برای آنها مانند یک حیوان در باغ وحش هستم که فقط دوست دارند با آن عکس بیاندازند. من می دانم که نه گفتن به آنها چقدر آزاردهنده و ناامید کننده است؛ اما من هیچ عکسی به آنها بدهکار نیستم. به مردمی هم که در جواب منفی من می گویند «ولی ما آلبوم تو را خریده ایم و خیلی دوستت داریم» باید بگویم که خب شما آلبوم من را خریده اید، نه خود من را.»

لرد

 

ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند


لرد از خودسری مردم شکوه می کند. او می گوید که مردم بدون اجازه من عکس ها و فیلم هایی که از من گرفته اند را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند. به گفته او عکس گرفتن مردم در مکان های عمومی، یک نوع تجاوز به حریم شخصی محسوب می شود. او می گوید: «من می دانم که شاید این کار مردم از علاقه شان به من باشد؛ اما واقعا من به این کار هیچ علاقه ای ندارم و حتی مجبور شدم که توئیتر خود را به خاطر این موضوع ببندم.»


مایلی سایرس

ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند


مایلی سایرس از سن 11 سالگی در هالیوود بوده است؛ اما این اصلا بدین معنی نیست که با رفتارهای آزاردهنده مردم کنار آمده باشد. در مصاحبه ای که او در سال 2013 داشته، گفت: «من اکثر اوقات در عکس های مردم بدقیافه می افتم. به همین دلیل است که زبانم را در می‌آوردم. در واقع با این کار می خواهم به آنها بفهمانم که علاقه ای به عکس گرفتن با آنها ندارم. شاید بد نباشد این حقیقت را بگویم که من از عکس گرفتن خجالت می کشم. مردم انتظار دارند که من در عکس هایشان لبخند بزنم، در حالی که واقعا نمی توانم.»


شاهزاده هری


ستاره‌هایی که دیگر با هوادارانشان عکس نمی‌گیرند


آنچه شاهزاده هری را آزار می دهد، سلفی گرفتن است. او با این که تنها 32 سال سن دارد؛ اما تفکراتش سنتی است. طبق گزارش ها، در سال 2015 فردی از شاهزاده هری تقاضای سلفی کرد. او نیز در جواب گفت: «نه من از سلفی بیزارم. شما هم بهتر است که دست از این کار بردارید. من می دانم که شما جوان هستید اما به نظر من سلفی چیز احمقانه ای است. به جای آن بهتر است که یک عکس معمولی بیندازیم.»


ایمی شومر

مدت ها قبل اتفاقی برای ایمی شومر افتاد که باعث شد، او دور عکس گرفتن با هوادارانش را خط بکشد. ماجرا از این قرار بود که او در حال راه رفتن در خیابانی بود که مردی دنبالش می کند و مدام از او عکس می گیرد. زمانی هم که او از آن فرد می خواهد که به عکس گرفتن خود پایان دهد، او در جواب گفت: «اینجا آمریکاست و ما برای این کار پول داده ایم.» از آنجا که ایمی شومر بارها از او خواهش کرد که دست از عکس گرفتن بردارد اما او قبول نکرد، او تصمیم گرفت که دیگر با هیچ فردی عکس نیندازد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011