جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 116479 زمان انتشار : 16 مهر 1396 10:24:00

اجرای نمایش «اپراتور نسل چهارم»

نمایش «اپراتور نسل چهارم» قصه افرادی است که با وجود وسایل ارتباطی مثل موبایل با هم همدلی و همزبانی ندارند.
اجرای نمایش «اپراتور نسل چهارم»

به گزارش سینماخبر :  به نقل از روابط عمومی نمایش «اپراتور نسل چهارم»؛ باقر سروش، نویسنده و کارگردان نمایش «اپراتور نسل چهارم» گفت: نمایش اپراتور نسل چهارم محصولی از گروه نمایش تئاتر مستقل تهران است. متن این نمایشنامه را سال 1390 نوشتم منتها در آن زمان حدود 25 صفحه بود که پس از تصمیم اجرای آن، متن را بازنویسی کردم و حدود 60 صفحه شد البته هسته اصلی متن تغییری نکرد.

 
وی در خصوص پروسه انتخاب بازیگران افزود: بخشی از بازیگران که جزو گروه تئاتر مستقل تهران هستند، فقط امیرمهدی ژوله و بهاره رهنما از بیرون به جمع ما پیوستند که البته آقای ژوله پیش از این هم با این گروه کار کرده بودند و با گروه آشنایی داشتند. انتخاب خانم رهنما هم بنابر تصمیم و نظر جمع بود. البته در انتخاب بازیگران تاکید داشتیم که کار در دام کمدی نیفتد و بازیگران از توانایی های غیرکمدی و غیرطنز خود هم استفاده کنند. جامعه هدفمان هم تماشاچی قهقهه زن هم نبود.
 
سروش ادامه داد: نامگذاری هرنمایشی بریک اساس شکل می گیرد. نام این نمایش هم براساس هسته اصلی آن که حول قراردادن یک دکل موبایل است شکل گرفت. به طورکلی اپراتور نسل چهارم قصه افرادی است که با وجود وسایل ارتباطی مثل موبایل با هم همدلی و همزبانی ندارند و هرچقدر این وسایل گسترش پیدا می کند ما بیشتر همدیگر را نمی فهمیم. به عبارتی اپراتور نسل چهارم داستان جامعه ای است که باهم زیاد حرف می زنند ولی همدیگر را نمی شنوند و نمی فهمند.
 
نمایش «اپراتور نسل چهارم» به کارگردانی باقر سروش و با حضور بازیگرانی چون امیرمهدی ژوله، بهاره رهنما، شهروز دل افکار، نسیم اسدپور، یاسمن بهوندی و دانیال شاهسون از دوازدهم مهرماه اجرای خود را آغاز کرده است.
 
نویسندگی و کارگردانی این نمایش را باقر سروش و مشاور کارگردانی آن را مصطفی کوشکی برعهده دارد.
 
«اپراتور نسل چهارم» هر شب ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011