جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 116185 زمان انتشار : 22 شهریور 1396 11:10:00

نظر کارگردان «ماجان» درباره نحوه اکران فیلم و تبلیغات آن

رحمان سیفی آزاد به تحلیل چگونگی روند اکران فیلمش تا موضوع نیم بها شدن بلیت سینما پرداخت.
نظر کارگردان «ماجان» درباره نحوه اکران فیلم و تبلیغات آن
  به گزارش  سینماخبر :    رحمان سیفی آزاد کارگردان سینما درباره چگونگی روند اکران فیلم سینمایی «ماجان» گفت: اکران این فیلم و برنامه‌ریزی‌های ما بر اساس زمان دیگری بود اما به یکباره و ضرب‌الاجلی فیلم روی پرده سینماها رفت و ما نتوانستیم با برنامه‌ریزی قبلی به خصوص در بخش تبلیغات که مهم‌ترین رکن است به خوبی پیش برویم و کماکان در این حوزه دچار مشکلاتی هستیم.
 
 وی افزود: اکران ماجان با توجه به اینکه فقط در شهرهای اصفهان و دو سینما در مشهد و در تهران با سرگروهی سینما استقلال که کامل فیلم را پوشش می‌دهد، صورت گرفته و سانس‌ها و سالن‌های کمی در اختیار داریم، بد نبوده است.

 سیفی آزاد تصریح کرد: تبلیغات برای «ماجان» کم بوده است و این منصفانه نیست چرا که این جنس فیلم‌ها که المان‌های فروش دارند نیاز به تبلیغات بیشتری در جذب گسترده مخاطب دارند که سود آن به همه می‌رسد.

این کارگردان درباره نیم بها شدن بلیت سینماها بیان کرد: نیم بها شدن بلیت سینما به صورت یکسان برای همه فیلم‌ها، درآمدها را به نصف خواهد رساند مگر اینکه متولیان و تصمیم‌گیرنده‌ها با برنامه‌ریزی دقیق، بتوانند سطح گسترده‌ای از مخاطبان را به سینماها جذب کنند تا به لحاظ اقتصادی نیم بها شدن بلیت‌ها جبران شود.

این کارگردان تصریح کرد: البته فقط با نیم بها کردن نمی‌توان در کلیت کار اتفاق ویژه‌ای را شاهد بود بلکه باید مشکلات دیگری چون سالن‌سازی به خصوص در شهرستان‌ها، تبلیغات مناسب تلویزیونی، شهری و...را مرتفع کرد تا به نتیجه مثبت برسیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011