جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 113718 زمان انتشار : 01 اردیبهشت 1396 18:52:00

پخش زنده مسابقات سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از رادیو قرآن

مدیر رادیو قرآن گفت: روزانه برنامه های مسابقات سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به مدت 4 ساعت به صورت زنده برای مخاطبان رادیو قرآن پخش می شود.
پخش زنده مسابقات سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از رادیو قرآن
به گزارش سینماخبر: به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، احمد ابوالقاسمی با اشاره به پوشش کامل مسابقات توسط رادیو قرآن اظهار داشت: رادیو هر سال به مسابقات بین المللی قرآن کریم به طور ویژه به این مسابقات می پردازد و آن را برای مخاطبان خود پوشش می دهد.
وی با بیان اینکه افتتاحیه و اختتامیه مسابقات نیز به طور کامل پوشش داده خواهد شد، خاطرنشان کرد: دیدار متسابقین با مقام معظم رهبری در روز پنجشنبه 7 اردیبهشت ماه نیز از صبح توسط رادیو پوشش داده خواهد.
مدیر جدید رادیو قرآن با بیان اینکه طبق برنامه ریزی مسابقات، نوبت تلاوت قاریان و حافظان قوی تر بعدازظهر می باشد، تصریح کرد: بر این اساس ما نوبت عصر از ساعت 16 تا 20 را به صورت مستقیم پخش می کنیم.
ابوالقاسمی با اشاره به عدم تضعیف حق شنوندگان ادامه داد: برای اینکه شنوندگان چند تلاوت ضعیف را پشت سر هم گوش ندهند این برنامه ریزی صورت گرفته است.
وی در ادامه بیان کرد: همچنین علاوه بر رادیو قرآن، شبکه های رادیویی معارف، جوان، ایران و تهران هم قسمت های زیادی از مسابقات را به طور مستقیم و گزارشی پخش می کنند.
مدیر رادیو قرآن در ادامه گفت: همچنین افتتاحیه مسابقات دانش آموزی که صبح شنبه است به طور کامل توسط رادیو قرآن پوشش داده می شود.
ابوالقاسمی در ادامه تصریح کرد: همچنین رادیو در نظر دارد تا تعامل خود را با سازمان اوقاف و امور خیریه بیش از گذشته در دستور کار خود قرار دهد و برنامه های قرآنی و مذهبی که توسط این سازمان اجرا شود را پوشش دهد.

منبع:باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011