جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 111799 زمان انتشار : 19 بهمن 1395 09:52:00
حاشیه‌های نهمین روز جشنواره فیلم فجر

محمدهادی کریمی اشک ریخت/ ساعد سهیلی تذکر گرفت/ پژمان بازغی، اعتراض کرد!

نهمین روز جشنواره فیلم فجر در برج میلاد حاشیه‌هایی از اعتراض مریلا زارعی و پژمان بازغی به خبرنگاران تا دفاع تمام قد سعید سهیلی از پولاد کیمیایی و شوخی‌های حمید فرخ‌نژاد را با خود به همراه داشت.
محمدهادی کریمی اشک ریخت/ ساعد سهیلی تذکر گرفت/ پژمان بازغی، اعتراض کرد!

 به گزارش سینماخبر، نهمین روز جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره (برج میلاد تهران) در حالی گذشت که حاشیه های زیادی از سوی هنرمندان و حضورشان در جشنواره ایجاد شد.

محمدهادی کریمی کارگردان فیلم سینمایی «کمدی انسانی» با گریه و بغض عنوان کرد که عنوان این فیلم را برای این کمدی انسانی گذاشته که هر روز که از خواب بیدار می شویم شاهد خشونت در جای جای دنیا هستیم، بمب هایی که بر سر کودکان ریخته می شود اما همین ها بر حقوق بشر و کودک تأکید می کنند و بهرحال این یک تراژدی کمدی است.

تعدادی از بازیگران هم در سالن برج میلاد بنری به نشانه حمایت از آتشنشانان شهید و به یاد آنها بودن در دستش گرفته و در سالن حرکت می کردند.

*اعتراض مریلا زارعی و پژمان بازغی به خبرنگاران

اما نشست خبری فیلم  «اسرافیل» حاشیه زیاد داشت. عده ای خبرنگاران در اعتراض به بی احترامی به آنها از سوی پرسنل و برخی هنرمندان صحبت کردند اما زمانی که این بحث به درازا کشید، مریلا زارعی و پژمان بازغی به نشانه اعتراض می خواستند سالن را ترک کنند که گبرلو مجری نشست اجازه نداد و نشست را آغاز کرد.

بازغی با اشاره به اینکه این رفتارها در نشست فرد دیگر توهین آمیز است و خودش نیز روز گذشته بدون کارت آمده و راهش نداده اند ولی اعتراض نکرده است. مریلا زارعی نیز چند بار با تکرار گفت که می دانسته چنین اعتراضی در نهایت به دعوا می کشد.

در نهایت غریب پور برای ختم قائله قول داد که به خواسته های خبرنگاران رسیدگی می کند.

*شیطنت های ساعد سهیلی و تذکر پدر

اما نشست «گشت 2» با شیطنت های ساعد سهیلی و عکس هایی که از او گرفته شد، آغاز شد و سپس سعید سهیلی نیز عنوان کرد که پسرش تازه از سر کاری در شهرستان آمده و به شهر رسیده و شیطنتش گل کرده است.

در نهایت نکات طنز و شوخی های حمید فرخ نژاد با خبرنگار بسیج و صحبت های سعید سهیلی با یکی از منتقدان جو نشست را شاد کرد.

سهیلی عنوان کرد که اگر شما بسیجی هستید من خود بسیج هستم و اگر شما انقلابی هستید من خود انقلاب هستم.

در نهایت این سهیلی بود که دفاع تمام قد خود را از مسعود کیمیایی کرد و او را قله سینمای ایران دانست  و همچنین از پولاد کیمیایی نیز برای واکنش یک مرتبه خود در جمع خبرنگاران گفت که برای هر پسری، پدرش قهرمان است و او نیز نتوانسته تحمل کند که کسی حرفی به توهین به فیلم پدرش زده باشد.

فارس

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011