جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 111657 زمان انتشار : 15 بهمن 1395 11:15:00

اشک های کارگردان "انزوا" در نشست نقد و بررسی / بهنوش بختیاری: سینمای ایران پر از پارتی بازی است + عکس

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی "انزوا" به کارگردانی "مرتضی علی عباس میرزایی" در محل سالن سعدی برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش سینماخبر ، نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی "انزوا" به کارگردانی "مرتضی علی عباس میرزایی" در محل سالن سعدی برج میلاد تهران برگزار شد.


پیام آزادی آهنگساز این فیلم در ابتدای این نشست گفت: در مورد موسیقی انزوا، خیلی خوشحالم که با کارگردانی کار کردم که به واسطه آشنایی به ساز به موسیقی مسلط است. وی همواره سفت و سخت سر هر پلان ایستاده بودند و موسیقی اثر هر لحظه برنامه ریزی شد.

اشک های کارگردان

پیام سوری طراح صحنه این فیلم گفت: فیلمبرداری این اثر حاصل زحمت تمامی عوامل است. من یک زمانی فیلم بردار مجالس بودم و تصمیم گرفتم روزی فیلمی با ارزش را فیلم برداری کنم تا اینکه مرتضی علی سر راه من قرار گرفت.

بهنوش بختیاری بازیگر "انزوا" در ابتدای صحبت هایش گفت: من هنوز در شوک هستم. اولین بار بود که فیلم را دیدم. به نظرم فیلم بسیار خوب و استخوان داری بود. "مرتضی علی عباس میرزایی است. از مسئولین خواهش می کنم جوان های ما را حمایت کنند. فیلمساز با استعداد ما نباید درگیر مادیات شوند و به علت نبود سرمایه ساخت اثر به تعویق بیافتد.

وی ادامه داد: در سینمای ما پارتی بازی است و من بعد 20 سال به تازگی با تک پلان ها در سینما به کارم ادامه می دهم و همچنان با قدرت به کارم ادامه می دهم.

عباس میرزایی کارگردان این اثر تصریح کرد: من همواره افتخار می کنم اگر بتوانم ادامه دهنده راه کار آقای قادری، کیمیایی و مهرجویی باشم و به شخصه عاشق سینمای حاتمی هستم.

اشک های کارگردان

وی ادامه داد: من خواستم برای تمام رفقای خودم که الان زیر خاک هستند فیلم بسازم. من خواستم نشان بدهم که ما می توانیم قهرمان داشته باشیم. ما همه قهرمانیم. من این فیلم را ساختم تا رفقای من بدانند این سد شکسته شد. من اگر اشک می ریزیم یاد نیم طباطبایی افتادم. جوانی که اگر زنده بود امسال اولین فیلم سینمایی اش را به جشنواره می رساند. خواهش می کنم بزرگ ترها هوای ما را داشته باشند.

دانایی در ابتدای صحبت هایش تاکید کرد: من با مرتضی علی موافقم. در این سینما باندهای متفاوتی وجود دارند. به هر طریفی جلوی جوانان می ایستند و به انسان هر انگی می زنند. مرتضی علی در من این انرژی را دید و خوشبختانه این فیلم در برج میلاد اکران شد.

وی افزود: مگه می شود به مهرجویی پول داد، مگر می شود آدمی در هشت سال سریال بازی کند و باز هم بگویند بازیگر نیست؟ من بهترین کار سینمایی خود را با مرتضی علی انجام دادم. من هم موافقم. بزرگتر ها کمی به فکر ما باشند.

بختیاری در پایان این نشست خاطرنشان کرد: فیلم راجع به تهمت و قضاوت است که در سینمای ما بسیار رواج دارد. اگر برخی دوستانمان را از دست دادیم به این خاطر بود که دق کردند. به همدیگر بها دهیم. من باورم نمیشد این فیلم تا این حد به غیرت وابسته باشد. ما در این دوران به غیرت احتیاج داریم.


میزان


OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011