جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110794 زمان انتشار : 22 دی 1395 15:30:00

درآمدهای میلیونی که با ریختن خون به جیب می‌رود!

صحنه سازی با جان روایت افرادی است که تصادفی ساختگی ایجاد می کنند تا دیه یک انسان کامل را دریافت کنند.
درآمدهای میلیونی که با ریختن خون به جیب می‌رود!

به گزارش سینماخبر، صحنه سازی با جان روایت افرادی است که تصادفی ساختگی ایجاد می کنند تا دیه یک انسان کامل را دریافت کنند.پیمانکاران تصادف های ساختگی معمولا ٦٠ تا ٧٠ درصد پول دیه مجروح را برای خودشان برمی دارند به‌ ازای شکستن هر دست یا پا به کسانی که در تصادف‌های ساختگی شرکت می کنند ٣ میلیون تومان می دهند.

آرش سالاری رییس اداره ارزیابی شکایات پزشکی قانونی استان تهران؛ درباره موضوعی که به تازگی در فضای مجازی مبنی بر صحنه سازی در تصادفات مطرح شده، گفت: اکنون بسیاری از این افراد که اقدام به این کار می کنند، آن را برای خود جزء منبع درآمد به حساب می آورند و  پول‌های میلیونی با ریختن خون خود به جیب می زنند.

رییس اداره ارزیابی شکایات پزشکی قانونی استان تهران تصریح کرد: باتوجه به شبیه سازی حوادث که این روزها بسیار اتفاق می افتد که موضوع جدیدی است و به همین خاطر آمار دقیقی از این موضوع در دست نیست. 

وی اظهار داشت: از زمانی که پزشکی قانونی وارد این موضوع شده، طبیعی است آمار تعداد افراد شناساسس شده افزایش پیدا کند.

سالاری افزود: به طور کلی هر ماه در تهران آمار حوادث صحنه سازی با جان رو به افزایش است که در مردادماه تهران 13 مورد، شهریور ماه 16 مورد، مهرماه 15 مورد و آبان ماه سال جاری 22 مورد کشفیات در این زمینه صحنه سازی با جان در استان تهران داشتیم.

رییس اداره ارزیابی شکایات پزشکی قانونی استان تهران یادآور شد: بر این اساس نتایج بدست آمده از روبه افزایش بودن این صحنه سازی در تهران خبر می دهد.

همچنین در این زمینه بخوانید:

باشگاه خبرنگاران جوان

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011