جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110782 زمان انتشار : 22 دی 1395 13:15:00
بازیگر «وضعیت سفید»:

همه بازیگران جوان نمره قبولی نمی‌گیرند

بازیگرانی داریم که هم بسیار خوب فعالیت می‌کنند، هم با سختی و تلاش و بدون هیچ پارتی تنها در این زمینه فعال هستند.
همه بازیگران جوان نمره قبولی نمی‌گیرند

به گزارش سینماخبر، عباس غزالی، بازیگر سینما و تلویزیون، در خصوص کار بازیگران جوان گفت: به تمام بازیگران جوان نمی‌توان نمره قبولی داد. به هرحال بازیگرانی داریم که هم بسیار خوب فعالیت می‌کنند، هم با سختی و تلاش و بدون هیچ پارتی تنها بر اساس پشتکار خود در این زمینه فعال هستند. این دسته از بازیگران جوان پس از گذر زمان توانستند خودشان را به مخاطب سینما و تلویزیون نشان دهند. این مسئله بخصوص در دهه اخیر دیده می شود.  

وی افزود: مدت‌ها بود که تهیه‌کننده‌ها برای انتخاب بازیگر تنها به فیزیک و ظاهر وی توجه می‌کردند و آن جوهره اصلی بازیگری را فراموش کرده بودند. هم اکنون خدا را شکر که آن اتفاق به مرور از بین رفت و می‌بینیم خود بازیگری برای تهیه‌کننده‌ها در انتخاب بازیگر مهمتر از ظاهر و فیزیک آنها است. مردم نیز تشخیص می دهند که چه کسی بازیگر است. 

این بازیگر با اشاره به راهکار اصلی خود برای بهبود کار بازیگران جوان اظهار داشت: راهکار اصلی‌ام برای بازیگران جوان که سبب می‌شود مسیری متمایز از سایر بازیگران طی کنند، این است که لحن خودشان را داشته باشند. بدون آنکه از کسی تقلید کنند. در صورتی که بازی انجام دهند که برگرفته از دیگران است، راه به جایی نمی‌برند. این دسته از بازیگران باید به طور حتم لحن و فضای خاص خود را داشته باشند و لحن آنها بکر باشد. 

غزالی ادامه داد: بهترین راه برای ورود به حرفه بازیگری این است که چشم خود را روی زرق و برق آن ببندند. حرفه ما به گونه‌ای است که شهرت زیادی برای فرد به همراه دارد. با وی عکس می‌گیرند و او را به هم نشان می‌دهند، فرد باید چشم خود را روی این زرق و برق‌ها ببندد و به این مسئله توجه کند که آن استعداد ذاتی، غریزه، ذوق و جوهره بازیگری در وجودش هست. اگر این جوهره بازیگری در وی وجود دارد، آن را بیرون بکشیم و در مسیر درست از آن استفاده کنیم اما اگر نیست تلاش نکنیم.  

وی درباره بهترین راه برای ورود به این عرصه هنری تصریح کرد: راه درست برای ورود به عرصه بازیگری آموزش است. به طور معمول کلاس های معتبر و آموزشگاه های معتبر را پیشنهاد می‌کنم. خواندن درس بازیگری در دانشگاه‌ها نیز راه درست دیگری برای ورود به این عرصه محسوب می‌شود.  

همچنین در این زمینه بخوانید:

خبرنگاران جوان 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011