جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110781 زمان انتشار : 22 دی 1395 13:00:00

وقفه در پخش «دورهمی» مهران مدیری

در گفت و گو با تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «دورهمی» به همه موضوعات مربوط به برنامه مهران مدیری از تغییر بازیگران گرفته تا احتمال پخش در نوروز ،‌ پرداخته ایم.
وقفه در پخش «دورهمی» مهران مدیری

به گزارش سینماخبر، هاشم رضایت تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «دورهمی»، گفت: به امید خدا هفته آینده جلسه ای را با مهران مدیری برگزار می کنیم که درباره ادامه ساخت مجموعه تلویزیونی «دورهمی» تصمیم گیری کنیم.

وی ادامه داد: از قسمت های ضبط شده برنامه «دورهمی» تنها یک قسمت باقی مانده که به زودی روی آنتن می رود.

تهیه کننده برنامه پرمخاطب شبکه نسیم در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: با توجه به اینکه ما هفته آینده جلسه ای را برای برنامه ریزی به منظور تولید سری جدید «دورهمی» داریم قسمت های جدید به زودی آماده نمی شود و در ادامه آخرین قسمت ضبط شده، پخش نمی شود.

وی تصریح کرد: در جلسه پیش رو، نظرات مهران مدیری درباره تغییر بازیگران در سری جدید برنامه «دورهمی» را می شنویم و درخصوص بازیگران بخش نمایشی تصمیم می گیریم.

رضایت یادآور شد: احتمالا تغییرات در دکور برنامه «دورهمی» بسیار اندک است و شاید تغییرات در حد بسیار جزئی رخ بدهد چون برند «دورهمی» باید باقی بماند و طراحی صحنه هم یکی از نشانه های این برند است که باید بماند.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه تلویزیونی «دورهمی» تا زمانی که مردم بخواهند،‌ پخش می شود و درباره تولید ویژه برنامه های «دورهمی» برای عید نوروز نیز باید ببینیم خدا چه می خواهد و شرایط چگونه پیش می رود.

میزان

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011