جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110716 زمان انتشار : 21 دی 1395 09:48:00

عجیب ترین چوب سیگارها در طول تاریخ+تصاویر

با اینکه ایده پردازی و خلاقیت به خرج دادن در بسیاری از امور به رونق بیشتر آن ها و جلب توجه عموم منتهی می گردد، اما بعضی از اختراع ها در طول تاریخ بسیار خنده دار بوده و بیشتر از اینکه مورد توجه قرار بگیرند، مورد تمسخر واقع شده اند.
عجیب ترین چوب سیگارها در طول تاریخ+تصاویر

 به گزارش سینماخبر،با اینکه ایده پردازی و خلاقیت به خرج دادن در بسیاری از امور به رونق بیشتر آن ها و جلب توجه عموم منتهی می گردد، اما بعضی از اختراع ها در طول تاریخ بسیار خنده دار بوده و بیشتر از اینکه مورد توجه قرار بگیرند، مورد تمسخر واقع شده اند.

از جمله می توان به چوب سیگارهایی اشاره کرد که بیشتر شکل طنز دارند تا واقعیتِ کاربردی.

مثلا تصور کنید، یک فرد سیگاری در حالی که یک چوب سیگار با زیرسیگاریِ همراه، گوشه لبش دارد، در خیابان از کنار شما عبور کند. یا مثلا وقتی در کافه ای، پشت میز نشسته و منتظر سفارش خود هستید، متوجه شوید فردی که در میز کناری نشسته، یک لوله بزرگ از کیفش در آورده، سیگارش را روی آن جای داده و شروع کند به دود کردن تنباکو!

این موارد عجیب و غیرمرسوم از چوب سیگار را عده ای در طول تاریخ اختراع و تولید کرده اند و خوشبختانه به دلیل عدم استقبال کاربران، از چرخه تولید خارج شده اند. اما در ادامه می توانید تصاویر سیاه و سفید باقی مانده از آن ها را در ادامه مشاهده نمائید.

2

3

4

6

روزیاتو

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011