جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 110552 زمان انتشار : 18 دی 1395 10:12:00

برش خوراکی ها با سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت+ فیلم

یکی از فعالیت هایی که همه اشخاص تا به حال آن را تجربه نموده اند، تکه کردن میوه ها و خوراکی ها است. این کار توسط چاقویی تیز انجام می گیرد و به نظر می رسد تنها راه برای انجام آن، استفاده از همان چاقوست. با این وجود می توان راه های خلاقانه دیگری نیز در نظر گرفت.
برش خوراکی ها با سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت+ فیلم

 به گزارش سینماخبر،تقریبا همه ما در طول روز با آشپزخانه خانه خود سر و کار داریم. تمام افراد در زندگی روزمره، بخشی از کارهای خانه و آشپزی را انجام می دهند و قسمتی از آن را بر عهده می گیرند. یکی از فعالیت هایی که همه اشخاص تا به حال آن را تجربه نموده اند، تکه کردن میوه ها و خوراکی ها است. این کار توسط چاقویی تیز انجام می گیرد و به نظر می رسد تنها راه برای انجام آن، استفاده از همان چاقوست. با این وجود می توان راه های خلاقانه دیگری نیز در نظر گرفت.

عوامل کانال یوتوب «TheBackyardScientist» ابتکاری جالب در این زمینه به خرج داده اند. آن ها یک چاقوی آشپزخانه را با استفاده از وسیله ای توپ مانند، به سمت خوراکی ها پرتاب نموده و توسط این کار، آن ها را تکه می کنند. این دستگاه می تواند چاقو را با سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت به سمت اشیا پرتاب کند؛ بنابراین هیچ چیزی قادر نیست در برابر چنین نیرویی مقاومت نماید.

روزیاتو

برش خوراکی ها با سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011