جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 105610 زمان انتشار : 04 مهر 1395 11:40:00
سامان سالور :

بودجه «سال کبیسه» تامین نشده است/ در هر شرایطی فیلم نمی‌سازم

سامان سالور بیان کرد برای ساخت «سال کبیسه» مشکل مالی دارد و در هر شرایطی حاضر به ساخت اثر نیست.
بودجه «سال کبیسه» تامین نشده است/ در هر شرایطی فیلم نمی‌سازم

 به گزارش سینماخبر، سامان سالور کارگردان سینما  درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «سال کبیسه» گفت: تقریبا بازنویسی فیلمنامه این اثر به پایان رسیده و ما برای آغاز فیلمبرداری آن منتظر جذب سرمایه هستیم البته یک بخش از سرمایه آن فراهم شده است اما شرایط مالی ما به طور کامل هموار نیست.

وی افزود: با توجه به اینکه در این سال ها شرایط ساخت یک اثر سینمایی سخت تر و دستمزد بازیگران هم متفاوت شده است، نمی توان به این راحتی دست به تولید زد زیرا باید شرایط به گونه ای باشد که یک کارگردان از ساخت فیلم خود پشیمان نشود. این در حالی است که این روزها پروسه تولید بسیار گران شده است.

سالور با اشاره به اینکه حدود ۲ سال است که قصد دارد «سال کبیسه» را بسازد، بیان کرد: به دلیل شرایط اقتصادی هر بار تولید فیلم محقق نمی شود. من در پاییز خبر تولید را داده بودم اما شرایط به گونه ای پیش نرفت که بتوانم آن را کلید بزنم. به هرحال من کارگردانی نیستم که در هر شرایطی فیلم بسازم.

این کارگردان در پایان خاطرنشان کرد: بهترین زمان ساخت «سال کبیسه» در پاییز و زمستان است زیرا با قصه فیلم همخوانی دارد. قصه این فیلم درباره اتفاقات آخرین روز یک سال کبیسه است بنابراین امیدوارم با حل شدن بخش مالی بتوانیم آن را در زمستان امسال کلید بزنیم هرچند می دانم بازیگرانی که برای ایفای نقش های آن در نظر دارم مشغول کارهای مختلف با دستمزدهای متفاوت هستند اما امیدوارم با خواندن فیلمنامه این اثر مایل به همکاری شوند این را هم باید بگویم که «سال کبیسه» یک فیلم پر بازیگر است.

منبع:مهر

کلمات کلیدی: سامان , سالور ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
پر بیننده ترین اخبار
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011