جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر : 10294 زمان انتشار : 27 مهر 1390 13:48:00
با پخش قسمت هشتم سريال شوق پرواز

مليحه حکمت براي پاسخ مثبت به خواستگاري عباس بابايي «تصميم» مي گيرد

با پخش قسمت هشتم از سريال تلويزيوني «شوق پرواز»، مخاطبان اين سريال تلويزيوني همچنان شاهد حضور پُر رنگ «مليحه حکمت» همسر عباس بابايي در داستان خواهند بود.
مليحه حکمت براي پاسخ مثبت به خواستگاري عباس بابايي «تصميم» مي گيرد

به گزارش سینما خبر و به نقل از روابط عمومي شوق پرواز، در اين قسمت از سريال که جمعه بيست و نهم مهرماه پخش مي شود، سريال در ادامه روايت قصه در قسمت قبلي، به روايت آشنايي بيشتر مسعود « با بازي کوروش تهامي» با خانم حکمت « با بازي افسانه بايگان» همسر عباس بابايي مي پردازد. اين آشنايي سبب مي شود تا مسعود با تحقيقات ليلي درخصوص شهيد بابايي بيشتر آشنا شود و کار تحقيقي و پژوهشي همسرش را ادامه دهد.

در بخش ديگري از اين سريال، داستان به سال هاي دهه 50 مي رود که در آن عباس بابايي مامور به خدمت در پايگاه هوايي دزفول مي شود. اين موضوع بر تصميم مليحه « با بازي الهام حميدي» براي پاسخ دادن به خواستگاري عباس تاثير مي گذارد و ماجراهايي را در داستان به دنبال خود مي آورد.
همچنين در قسمت هفتم اين سريال «محمد حاج حسيني» در چند سکانس ايفاي نقش خواهد کرد.

راه اندازي سه بخش جديد در سايت شوق پرواز

در آستانه پخش قسمت هشتم سريال شوق پرواز، بخش هاي «شخصيت شناسي»، «نظرهاي مخاطبان» و «گالري» سايت اختصاصي اين سريال تلويزيوني راه اندازي شد.
در بخش شخصيت شناسي مطالب متنوع و گوناگوني درخصوص زندگي شهيد عباس بابايي قرار داده شده که مخاطبان با مطالعه آن مي توانند به شناخت بهتري از اين شخصيت دست پيدا کنند.

بخش «گالري» نيز اختصاص به نمايش عکس هاي سريال دارد که به شکلي مجزا و قسمت به قسمت، بر روي سايت قرار داده شده است.
در بخش «نظرهاي مخاطبان» نيز علاقمندان مي توانند ضمن طرح نکات و ديدگاه هاي خود درخصوص اين سريال، به بحث و تبادل نظر درخصوص اين سريال بپرازند.
شوق پرواز محصول مشترک «گروه تلويزيوني شاهد بنياد شهيد و امور ايثارگران» و «گروه فيلم و سريال شبکه يک سيما» است. اين سريال 24 قسمتي به کارگرداني «يدالله صمدي» و تهيه کنندگي «جواد نوروز بيگي» با موضوع زندگي خلبان شهيد «عباس بابايي» ساخته شده است و علاقمندان مي توانند از سايت اين سريال به نشاني www.shogheparvaz.tv بازديد کنند.

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011