جستجو:

رأفت صراف مادربزرگ ۸۶ ساله‌ای است که برای راحت سپری کردن دوره درمانش اتفاقی دست به قلم می‌شود و اتفاقی به معجزه نقاشی پی می‌برد. نمایشگاه نقاشی او این روز‌ها در گالری گلستان درحال برگزاری است.

چالش های غذایی او کالری های متنوعی از 5000 تا 15000 کالری دارند و سخت ترین چالش او تا به حال یک برگر بزرگ بوده که با 6 برگر 450 گرمی و سیب زمینی سرخ شده پر شده بوده که در مجموع 4.5 کیلوگرم وزن داشته است.

دریای مرده در اردن قرار دارد و شورترین و کم ارتفاع ترین دریاچه جهان است و مجبورید 423 متر پایین تر از سطح دریا بروید تا به سطح و ساحل این دریاچه برسید.

این چشم‌بندهای ساخته شرکت Sana Health، از چشم‌بندهای مخصوص خواب عادی خیلی گران‌تر هستند اما در عوض بصورت تضمینی بعد از ۱۰ دقیقه شما را به خوابی آرام خواهند برد.

هر روز یک حدیث از معصومین (ع) با مضامین دینی و اخلاقی در بخش قرآن و عترت منتشر می‌شود.

در این مطلب قصد داریم دو گوشی میان رده گلکسی j7 prime را با گوشی سونی اکسپریا Z3 مقایسه کنیم.

تحقیقاتی که در آمریکا صورت گرفت، نشان داد که طول عمر زنان به طور متوسط 5 سال بیشتر از مردان است. همچنین با نگاه به افراد سالمند متوجه می شویم که تعداد زنان سالخورده بسیار بیشتر از مردان است.

ضرورت تهیه طرح ویژه بندر تاریخی «کُنگ» برای ثبت جهانی و با هدف توسعه گردشگری و صنعت توریسم و صیانت و حفاظت از میراث‌فرهنگی کشور در سومین جلسه شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در سال ۹۶ مورد بررسی قرار گرفت.

آیت‌الله مصباح یزدی با بیان اینکه امتحان الهی لازمه دریافت ثواب وعقاب است گفت: دریافت جزای الهی یک مسئله قراردای نیست بلکه انسان باید به جایگاهی برسد تا رحمتی که در سایه اطاعت الهی شامل حالش می‌شود درک کند.

مسائل مهمى كه مربوط به روزه مسافر است و باید در ماه مبارک رمضان رعایت شود.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که همیشه دیر به قرارهای ملاقات می‌رسند توصیه می‌کنیم یک دست از این لباس‌ها تهیه کنید.

در این گزارش با روش دفن قربانیان تب کنگو آشنا خواهید شد.

امام رضا (ع) در حدیثی به ارائۀ دلایلی دربارۀ چرایی واجب شدن روزه بر انسان می‌پردازد.

پیامبر اکرم(ص) می‌فرماید:خدایا مرا موفق کن در این روز برای خواندن آیه‌های خودت نه اینکه چون خواندن یک آیه از قرآن،‌ برابر با یک ختم قرآن است پس من هم فقط یک آیه بخوانم و به قرائت یک آیه اکتفا کنم، بلکه انس با قرآن کریم مدنظر است.

جوراب‌های رنگی و گاه متفاوت جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در رسانه‌ها بازتاب فراوانی داشته است.

آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011