جستجو:
حرفه ای گری «کیانیانِ» پدر و پسر در صحنه تئاتر
گفت‌وگو با رضا کیانیان و علی کیانیان، کارگردان و آهنگ‌ساز نمایش «حرفه‌ای»

حرفه ای گری «کیانیانِ» پدر و پسر در صحنه تئاتر

نمایش «مرگ دلقک‌ها» به کارگردانی افشین زمانی و «کارنامه بیندار بیدخش» به کارگردانی احسان ملکی پس از برپایی جشنواره آیینی ـ سنتی مهر ماه به صحنه سنگلج می رود.

زمانی که سوژه‌ای برای نوشتن نداری، به خودت رجوع کن.

نمایش "روزن" به کارگردانی جواد عاطفه با بازی بازیگران سوئدی و ایرانی در تئاتر شهر استکهلم به روی صحنه رفت.

مراسم تشییع پیکر نقی سیف جمالی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما صبح امروز در تالار وحدت برگزار شد.

نمایش «صعود مقاومت‌پذیر آرتورو اویی» شب گذشته به احترام مرحوم «نقی سیف جمالی» سکوت و امیر کربلایی‌زاده اجرایشان را به قطب‌الدین صادقی تقدیم کرد.

«کافه پولشری» با تمام قدرت بازیگری پاوه‌نژاد، مسیر جعلی زنانه ساختن را هموار می‌کند و از دلش مخاطبانی بیرون می‌روند که می‌خواهند همانند پولشری وجود موزونی داشته باشند یا چشمشان در پی زنان پر جنب و جوشی چون اوست و این قائله را پایانی نیست.

مهدی شمسایی قصد دارد نمایش «شاخ نبات» را که پیش از این در سال ۹۳ در تالار وحدت به صحنه برده بود، مجددا از اوایل تیرماه سال جاری در این تالار به صحنه ببرد.

نگاه نویسنده به مسائل جامعه جهانی خیلی دوست داشتنی بود و قلم نویسنده نمایش و دیدگاه عظیم وی بسیار مورد توجه من قرار گرفت.

من نقشی را بازی کردم که از من دور است و هر شب از خودم متعجب می شوم.

علی شمس نمایشنامه نویس و کارگردان جوان تئاتر طی یادداشتی بر نمایش «نویسنده مرده است» آرش عباسی، این اثر را ظریف، طناز و خوش نوشت دانست.

آرش عباسی قصد دارد نمایش «آناکارنینا» را تیرماه سال جاری با حضور لادن مستوفی در مقام بازیگر اصلی در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببرد.

جدول اجراهای سالن‌های دکتر ناظرزاده کرمانی و استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر در سال 96 منتشر شد.

نگاهی به نمایش «برلین»

«برلین» همان سنت تئاتر شورایی را دنبال می‌کند، شما را درون داستانی می‌برد و از شما مشارکت می‌خواهد. این چالش شماست تا هنرمند روی صحنه؛ چون هر آن کس که دعوت را پذیرفته است، هنرمند به حساب می‌آید: هنرمندی اهل گفتگو.

گرداننده و قصه‌پرداز نمایش «عقل صورتی» عنوان کرد: نکته محوری این نمایش این است که بر مسائل فراموش شده کودکان دست می‌گذارد و به درک واقعی از زندگی تأکید دارد.

همه در هنر نمایش و مخصوصاً در زمینه دریافت سالن برای اجرا را مدیران نمایشی و سالن داران مشخ می کنند و اینها هستند که بر اساس ملاک های خود به یک نمایش اجازه اجرا می دهند.

آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011