جستجو:

همایون شجریان می‌گوید نقطه مرکزی کنسرت_نمایش «سی» شاهنامه است و هدف این است که اثری خلق کنند که بینندگان و شنوندگانی از نسل‌های مختلف داشته باشد.

تا پایان هفته

نمایش «من و درِ لجباز» به نویسندگی و کارگردانی «محمود تیموری» تا جمعه، دوم تیر در پردیس تئاتر تهران به اجرای خود ادامه می‌دهد.

نمایش «همشهری» با کارگردانی مازیار ملکی از بیست و نهم خرداد در تالار مولوی به روی صحنه می‌رود.

اعظم بروجردی در حال نگارش نمایشنامه ای است که به لحاظ داستانی به مجموعه «پهلوانان نمی میرند» شباهت دارد تا این اثر را سال جاری در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی به صحنه ببرد.

کیومرث مرادی؛

نسل امروز، نسلی است که می خواهد ارتباط برقرار کند.

بهاره رهنما درباره ویژگی های دو نمایش «دیگری» و «آرامش زن زیبایی‌ست که شوهر دارد» و همچنین اجرای نمایش «چشم هایی که مال توست» در کشور سوئد توضیحاتی را ارایه داد.

محمد زیکساری :

کارگردان «آسایشگاه» با اشاره به ویژگی های این اثر نمایشی عنوان کرد که این نمایش در عین این که حال و هوایی کمدی دارد به فضای آثار ترسناک نیز نزدیک است.

سیدجواد هاشمی نمایش «ایلیا» را به طور رایگان در تالار وحدت به صحنه می‌برد.

بعد از تعطیلی روزهای ۱۴ و ۱۵ خردادماه؛

نمایش تماشاخانه مهر حوزه هنری در روزهای ۱۴ و ۱۵ خردادماه و به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم‌الله پانزده خرداد، اجرای عموم ندارد.

مجموعه تئاتر شهر طی روزهای پیش رو میزبان ۲ اثر نمایشی از هنرمندان تئاتر شهرستان ها در پلاتو اجرا و تالار سایه است.

رحیم نوروزى، نازنین کریمی و الهام نامى در اثر جدید محمد على سجادى، «بوف نه چندان کور» بازی می‌کنند.

محمدحسن معجونی نمایش « قضیه متران پاژ» را از 18 خرداد ماه به روی صحنه می‌برد.

کارگردان نمایش «بن بست» عنوان کرد که ابتدا قرار بوده تنها به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی حضور داشته باشد اما شرایطی باعث شده که وی کارگردانی این نمایش را نیز برعهده بگیرد.

گلنار اسم گلی بود که گفتن پرپر گشته. شکر خدا دوباره به ده ما برگشته. خیلی ها با این آهنگ خاطره دارند و شاید وقتی دوباره گلنار را با شکل و شمایلی جدید در قاب تلویزیون دیدند، یاد دوران کودکی خود کردند.

پرداختن به حماسه آزادسازی خرمشهر به عنوان واقعه تاریخی، مردمی و ارزشی كشور در حوزه هنرهای نمایشی، مقوله‌ای بسیار مهم است.

آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011