جستجو:
آخرین اخبار

بابک حمیدیان در نمایش «میسی سی پی نشسته می میرد» به کارگردانی همایون غنی زاده با گریمی متفاوت ظاهر شد.

آتیلا پسیانی از آن دسته هنرمندانی است که مصاحبه با او به سختی امکانپذیر می شود. اما بالاخره این بازیگر تن به گفتگو داد.

تئاتر شهر روزگاری قلب هنر نمایش در پایتخت و از رونق خاصی برخوردار بود، اما مدتی است که این مرکز هنری از آن شور و حال سابق تنزل کرده است.

نسیم ادبی و توماج دانش‌بهزادی در «فرشته مرگ» سیر تحول یک انسان را از فطرت انسانی به سوی سیرتی حیوانی روایت می‌کنند.

علیرضا آرا بازیگر نقش آقا فردوس نمایش "تیاتر سعدی، تابستان سی و دو" حین اجرای این نمایش با یک اتفاق ناگوار روبرو شد.

در آخرین هفته از سال ۲۰۱۶ رکورد فروش هفتگی تئاتر‌های برادوی شکسته شد.

شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون در بسیاری نقش هایش متفاوت بوده و این بار در یک تئاتر تیپ جالبی داشته است.

آزاد فرد:

شبکه های معاند فارسی زبان خارج از کشور همواره به حاشیه سازی های تکراری دست می اندازند و این بار هم در اقدامی کلیشه ای درصدد بزرگ جلوه دادن خبری شدند که از ابتدا تکذیب شده بود.

ایرج طهماسب کارگردان سری مجموعه های کلاه قرمزی به تجلیل از دنیا فنی زاده، عروسک گردان توانمند کشور که به تازگی بر اثر بیماری سرطان درگذشت، در اینستاگرامش واکنش تندی نشان داد.

موزیکال «همیلتون» به سه سال صدرنشینی نمایش «شیرشاه» در برادوی پایان داد و عنوان پرفروش‌ترین نمایش سال ۲۰۱۶ را از آن خود کرد.

ویشکا آسایش اخیرا با بازی در نمایش«می سی سی پی نشسته می میرد» بیش از پیش مطرح شد. این نمایش از ۲۵ مهر تا ۳۰ آذر روی صحنه نمایش تالار وحدت رفت و با فروش یک میلیارد تومان به عنوان پردرآمدترین نمایش تاتر شناخته شد.

این روزها هانیه توسلی در نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» در نقش همسر یک سرباز آمریکایی که برای یافتن همسر خود به افغانستان می‌رود روی صحنه می‌رود.

کودکی های نسل گذشته در کنار خیلی از ارزش های فرهنگی سترگی که داشت و دیگر نیست، خیمه شب بازی را هم داشت که دیگر نیست؛ نمایشی سنتی و بی همتا در هنر کهن ایران که دیگر نیست، مگر چند اجرای سردستی در جشنواره هایی نه چندان حرفه ای.

اکبر زنجانپور از آن بازیگرانی است که نقش‌آفرینی‌هایش را با بازی‌های ماندگار در سریال تاریخی مانند «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق» و «مختارنامه» خوب به یاد داریم.

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011