جستجو:
آخرین اخبار

حامد همایون در اولین کنسرت خود در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر ضمن غافلگیری از حضور و استقبال مخاطبان در سالن میلاد، خدا را به خاطر حضور قابل توجه مخاطبان شکر کرد.

مارتینا کاسسکا پیانیست لهستانی در جشنواره فجر:

مارتینا، پیانیست لهستانی گروه «نیلپر»: خیلی خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که آثار ارزشمند موسیقی معاصر ایرانی را کار کرده‌ام و همچنان ادامه خواهم داد. شروع کار گروه «نیلپر» از فستیوال معاصر در تهران بود که در اردیبهشت برگزار شد. ما شروع کردیم به اجرای آثار موزیسین‌های معاصر ایرانی.

بزرگتر بودن همیشه به معنای بهتر بودن نیست، همان طور که هنرمند ژاپنی «تاتسویا تاناکا» با صحنه های مینیاتوری که در پروژه تقویم مینیاتوری خود با استفاده از اشیای روزمره ایجاد می کند، ثابت می کند.

از اجرای تجربی پورتراب و دور و نزدیک بمرانی در برج آزادی تا دست و هورا در سالن میلاد نمایشگاه، در چهارچوب جشنواره موسیقی فجر

۲۰۱۶ سال تاسف‌انگیزی برای موسیقی بود که در آن بسیاری از ستاره‌های کهنه کار و پیشگام با زندگی وداع کردند.

یک برنامه موسیقی خیریه با حضور برد پیت به عنوان مهمان و استینگ به عنوان مجری برگزار شد.

پنجمین روز از برگزاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با اجرای ۹ گروه در تالارهای وحدت، رودکی، برج آزادی، فرهنگسرای نیاوران، سالن میلاد و برج میلاد همراه خواهد بود.

خواننده آلبوم «مدارا» در سومین شب از جشنواره موسیقی فجر در حالی روی صحنه رفت که تغییرات زیاد نسبت به گذشته در چهره او ملموس بود.

هر چقدر میشل اوباما به واسطه سخنرانی هایش در میان مردم ینگه جهان مشهور بود بانوی اول آمریکا یعنی ملانیا ترامپ نه به خاطر سخنرانی ها که به واسطه لباس هایش میان آمریکایی مشهور است.

خانواده کارا برای رهایی از خشونت و در امان بودن، با دست های خود یک خانه زیبا ساخته اند. نکته جالب اینجاست که آن ها هیچ تجربه ای در این زمینه نداشته اند.

فریدون آسرایی ساعت 19 شب گذشته در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، به روی صحنه رفت.

این آلبوم سال آینده و در بهترین زمان ممکن روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد. همه تلاش ما انتشار در خور شان این آلبوم است.»

رقم حاصل از بلیت‌فروشی کنسرت‌های سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به مرز ۲ میلیارد تومان رسید.

خواننده ایرانی:

کاوه آفاق در اولین روز از جشنواره موسیقی فجر، در بخش تلفیقی این رویداد فرهنگی در برج آزادی به اجرای موسیقی پرداخت.

کاریکاتوریست مشهور:

کامبیز درمبخش از مطرح‌ترین هنرمندان کشورمان است. این کاریکاتوریست شهرتش تا آنجا رفته که بسیاری از آثارش در موزه‌های معتبر بین‌المللی نگهداری می‌شود.

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011