جستجو:

نمی‌شود از دوبله حرف زد بدون این‌که نامی از پرویز بهرام به میان بیاید یا صدای منحصربه‌فردش در گوش زنگ نزند.

این فیلم‌های ماندگار به مناسبت درگذشت این دوبلور پیشکسوت گردآوری شده است.

مهین کسمایی بعد از تحمل چند سال بیماری شب گذشته ۱۲ اسفند براثر سرطان در آمریکا درگذشت.

۳۷ سال قبل در یکی از روزها به دیدن خواهرش (توران مهرزاد) در استودیو می‌رود. توران مهرزاد از او می‌خواهد تا یک جمله برایش بگوید و همین امر پیش‌ زمینه حضوری پررنگ و موفق در عرصه دوبله می‌شود.

مراسم تجلیل از دوبلور پیشکسوت غلامعلی افشاریه، دوبلور شخصیت ماندگار "زورو" برگزار شد.

کارگردان برنامه «صبح جمعه» گفت: یکی از مشکل‌ترین برنامه‌هایی که تا به حال کارگردانی کردم، «صبح جمعه» بود. این برنامه در برهه زمانی جنگ شنیده می‌شد و خنداندن مخاطب در آن زمان کار سختی بود.

مستند «در اعماق» با مدیریت دوبلاژ داوود نماینده در امور دوبلاژسیما آماده شد

منوچهر والی زاده معتقد است:روز 22 بهمن نماد وحدت ملی بوده که حضور مردم آن را باشکوهتر از قبل جلوه می‌دهد

اردشیر منظم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

آخرین فعالیتم در عرصه دوبله، انیمیشن 52 قسمتی «مسی به اوکیدو می‌رود» بود.

دوبلور شخصیت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در سریال «معمای شاه» گفت: در این سریال ابتدا دوبلورها و بعد بازیگران انتخاب شدند، در حقیقت به ترتیب دوبلور امام و شاه انتخاب شد و بعد بقیه شخصیت‌ها اضافه شدند.

منوچهر والی‌زاده می‌گوید این روزها وضعیت دوبله تعریفی ندارد و و از میان قدیمی‌های دوبله بیشتر از 10 ،12 نفر باقی نمانده‌اند.

منوچهر والی‌زاده می‌گوید این روزها وضعیت دوبله تعریفی ندارد و و از میان قدیمی‌های دوبله بیشتر از 10 ،12 نفر باقی نمانده‌اند.

مهسا عرفانی از تازه‌ترین فعالیت و همکاری خود با شروین قطعه‌ای می‌گوید.

اختصاصی «سینماخبر»

علاقمندان به هنر دوبلاژ و سینما «ادری هپبورن» را فقط با صدای او به یاد می آورند مخصوصا در فیلم موزیکال و ماندگار«بانوی زیبای من» که یکی از شاهکار های دوبله ایران و از نقشهای محبوب مهین کسمایی در کارنامه هنری وی محسوب می شود، تا جایی که خود را با نقش یکی می دید و تمامی دیالوگ ها را با جان و دل می گفت که نتیجه آن دوبله درخشانی شد که هنوز پس از گذشت این همه سال تماشاگران از آن لذت می برند .

خسرو خسروشاهی دوبلور سرشناس و صدا مخملی سینما و تلویزیون ایران متولد هفتم دی ۱۳۲۰ در شهر تهران است. او به عنوان دوبلور آنگاژه بازیگران شاخصی همچون آلن دلون، آل پاچینو، داستین هافمن، آمیتاب باچان،‌ شاهرخ خان و… شناخته می شود

آخرین اخبار

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011