جستجو:
آخرین اخبار

دو دفتر شعر با صدای «بهاره رهنما» در فصل بهار و از سوی انتشارات «نگاه» منتشر خواهد شد. یکی از این مجموعه ها اثری از این بازیگر با سابقه است. مجموعه دیگر هم از سروده های «سهراب حسینی» است.

باکس آفیس آمریکای شمالی و کانادا این آخر هفته شاهد حضور دو فیلم جدید در دو جایگاه نخست بود.

روزنامه اینترنتی رای الیوم خبر پیوستن خواننده رپ تونسی به این گروه را اعلام و تصاویر متعددی از وی در رقه به همراه تعدادی از داعشی ها منتشر کردند.

آزاده نامداری با انتشار پیامی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به طور موقت از اینستاگرام خداحافظی کرد.

امروز ۱۰ فروردین زادروز علیرضا افتخاری است. باید دید این خواننده در سال ۱۳۹۴ فعالیت‌هایش در عرصه موسیقی را چگونه دنبال می‌کند.

مدیر روابط عمومی بنیاد هابیلیان از رونمایی کتاب یادواره شهدای ترور در سال جدید خبر داد و گفت: این کتاب همزمان با کنگره بین‌المللی شهدای ترور رونمایی می‌شود.

کریم‌الدینی، کارگردان «آتلان» گفت: پیش از این اعلام شده بود که اکران نوروزی این مستند در پردیس سینمایی کوروش در روز ۱۵ فروردین انجام می‌شود اما این زمان به ۱۱ فروردین تغییر کرد.

از همان یکی دو روز نخست پس از 22 بهمن 1357، رویکرد گروه‌های اجتماعی و فرهنگی جدیدی به خرید و تماشای تلویزیون شروع شد.

محمدصادقی:

بازیگر نقش اصلی سریال نوروزی «فوق سری» از همکاری با مهدی فخیم‌زاده اظهار رضایت کرد و گفت: کارهای آقای فخیم‌زاده همیشه با چالش همراه است و این برای من لذت‌بخش است.

روابط عمومی صدا و سیما خبر داد؛

برنامه‌های «کلاه قرمزی» شبکه دو، «درحاشیه» شبکه سه، «فوق سری» شبکه یک و «آسمان من» شبکه افق به ترتیب بیشترین میزان رضایتمندی مخاطبان صدا و سیما را به خود اختصاص دادند.

علیرضا رضاداد دبیر دو دوره اخیر جشنواره فیلم فجر به بیان ارزیابی خود از این دوره فجر، جوایزی که اهدا شد و پاسخ به برخی انتقادها پرداخت.

وزیر ارشاد در حکم وی آورده است: امید است با برنامه‌ریزی شایسته و مناسب در ارتقای کیفی برنامه‌های این همایش و تحقق اهداف وزارت متبوع در تثبیت جایگاه مالکیت فکری در حوزه ادبی و هنری بیش از بیش موفق باشید

الیکا عبدالرزاقی امیدوار است طراوت عید لابلای گرفتاری‌ها و چشم و هم چشمی‌ها از بین نرود و همه به طبیعت نیز احترام بگذارند.

فراخوان پنجمین دوره جایزه مستقل و تخصصی عکس «شید» منتشر شد.

مدیر شبکه سه سیما با اشاره به اینکه پخش سریال در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری به تمامی حاشیه ها پایان داد، گفت: بسیاری از نقدهای غیرمنصفانه پس از پخش این سریال کاهش یافته است.

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011