جستجو:
آخرین اخبار
بهترین مکان در شب قدر کجاست

در روایت آمده است که چون شب قدر می‌شود، منادی از آسمان هفتم ندا می‌کند که حق‌تعالی آمرزید هر کسی را که به زیارت قبر امام حسین(ع) آمده است.

فیلمهایی از مسعود کیمیایی، ابراهیم حقیقی، سهراب شهید ثالث، محمدرضا اصلانی و شاپور قریب در هفته فیلم‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می‌آید.

چه خبر از سینماهای جهان؛

وقتی سینما سر پا باشد، سینمایی نویسی هم رونق خواهد داشت. همه می‌خواهند بدانند که داخل آن سالن‌های تاریک چه خبر است و می‌پرسند «چه فیلمی ببینیم؟»

کارگردان انیمیشن «پسرک» :

کارگردان انیمیشن «پسرک» گفت: هنرمندان می‌توانند با خلق یک اثر هنری به شکلی اثرگذارتر از «مرگ بر...» گفتن‌ها در جهان عمل کنند.

اندیشه فولادوند با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به جان باختن تعدادی از سربازان وطن در حادثه جاده‌ای‌ واکنش نشان داد.

آل پاچینو، گروه ایگلز، جیمز تیلور از جمله چهره‌هایی هستند که امسال توسط مرکز کندی مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

علیرضا خمسه:

علیرضا خمسه ضمن بازگویی خاطراتی از دوران کودکی‌اش درباره ماه مبارک رمضان، از سحرهایی که مادرش آنها را بیدار می‌کرد سخن گفت.

شبکه اچ‌بی‌او پس از یک فصل به ساخت سریال مارتین اسکورسیزی و میک جگر پایان داد.

مشهور است که تا پیش از 12 سالگی نباید مفاهیم محیط زیستی را مستقیما به کودکان آموخت؛ شاید به همین دلیل سازندگان انیمیشن ها در تلاشند تا به مدد تصاویر متحرک کارتونی، این مفاهیم را آموزش دهند.

بهاره رهنما :

بازیگر مینی سریال «کشیک قلب» معتقد است این سریال نمی خواهد با سوژه های سیاه و سفید آدم ها را خط کشی و به شما خوب و بد قصه را تحمیل کند.

محسن کیایی گفت: باید قانونی وضع شود تا بعد از دریافت پروانه ساخت و نمایش و زمان اکران اتفاق خاصی برای آن رخ ندهد.

کارگردان و بازیگر آنجلینا جولی حرف های جالبی درباره فرزندانش زده است.

مسعود ردایی تهیه‌کننده سریال ˝عالیجناب˝ می‌گوید زمان پخش این سریال هنوز مشخص نیست و شرکت پخش‌کننده دراین زمینه تصمیم می‌گیرد.

طرح ویژه ماه مبارک رمضان با اقبال مخاطبان مواجه شد و شب گذشته تعدادی از فیلم‌ها تا پاسی از شب به نمایش درآمدند.

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011