جستجو:
آخرین اخبار

حاجی عبدالهی گفت: «پایتخت» نماد و نمایش یک خانواده ساده معمولی عادی در دل یکی از شهرهای ایران است که حتی در پایتخت ایران هم نیست. در عین سادگی یکسری اتفاقات ساده‌ای بین آنها رخ می‌دهد که واکنش اطرافیان به این اتفاق هم ساده است.

ستاره فیلم‌های اکشن سینمای هالیوود با ظاهری که برای بسیاری از طرفداران او غیرقابل تشخیص بود در شهر ظاهر شد.

«استیون رایلی» با استفاده از صدها ساعت صدای ضبط شده «مارلون براندو» مستند جذابی درباره جنبه خصوصی زندگی این بازیگر نامدار تاریخ سینما ساخته است.

بهمن فرمان‌آرا دست به کار شده , تجربه‌های سیدنی لومت کارگردان مشهور سینما را از «فیلم ساختن» ترچمه کرده است.

تهیه‌کننده «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» با ابراز خوشحالی از حضور فیلمش در جشنواره «ونیز» اعلام کرد نسخه‌ای که بعد از فجر نهایی شده بود در این رقابت جهانی حضور می‌یابد.

اختصاصی/ عضو هیات موسس کانون خرد و توسعه ایران؛

هوشمند با اشاره به حذف کتاب از سبد اقتصادی خانوار گفت: ایران مهد اندیشمندان ، توسعه گران و نویسندگان است اما مشکلات اقتصادی رونق را از بازار کتاب گرفته است.

قسمت اول برنامه «جیوگی» امشب با سکانس‌هایی از چند فیلم مسعود کیمیایی روی آنتن شبکه دو می‌رود و همچنین قرار است فردا شب به موضوع جوانمردی بپردازد.

«دم کلفت» جدیدترین اثر سینمایی سعید سهیلی است که در آینده‌ای نزدیک جلوی دوربین می‌رود.

آموزش احترام به والدین دراین قسمت از مجموعه در قالب ماجراهایی جذاب ساکنان محله «گل و بلبل» در قالب ماجراهای جذابی احترام به پدر و مادر را به بچه‌ها آموزش می‌دهند.

تامی لی جونز برای بازی در قسمت جدید مجموعه فیلم های «بورن» به مت دیمون می‌پیوندد.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما گفت: سریال‌های«کیمیا»، «هشت و نیم دقیقه»، «شبانگاهان»، «زیر نور شمع»، «آرام می‌گیریم»،‌ «شکوه یک زندگی» و ‌«باغ سردار» در شبکه دو سیما تولید می‌شوند.

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011