جستجو:
آخرین اخبار

فیلم سینمایی «من دیه‌گو مارادونا هستم» به کارگردانی بهرام توکلی در برخی سینماها از ادامه اکران بازمانده است.

محمود گبرلو مطرح کرد

در برنامه سینمایی «هفت» این هفته احتمال حضور رخشان بنی اعتماد و باران کوثری وجود دارد و همچنین به فیلم «ناهید» نیز پرداخته می‌شود.

اصولاً ستاره‌های سینمایی در تمام دنیا در یک تاریخ و زمان مشخصی اصطلاحاً روی بورس هستند و می‌توانند جذب مخاطب داشته باشند. کم هستند بازیگرانی که بتوانند با رعایت اصول حرفه‌ای این مدت زمان را به حداکثر زمان ممکن افزایش دهند.

" و بازی ادی ردمین در نقش او:

استیون هاوکینگ، فیزیکدان بریتانیایی، پرآوازه‌ترین دانشمند دهه آخر قرن بیستم است که اکنون در دانشگاه کمبریج همان کرسی استادی را در اختیار دارد که بیش از دو قرن پیش به آیزاک نیوتن، کاشف قانون جاذبه، تعلق داشت.

آهنگساز کالت و خالق لحظات موسیقایی سوررئال موسیقی روایت تازه از مجموعه تلویزیونی ˝توئین پیکس˝ به کارگردانی دیوید لینچ را می‌سازد.

هومن سیدی یکی از بازیگران فیلم «من دیگو ماردونا هستم» از توقف اکران این فیلم ابراز تاسف و شگفتی کرد و گفت: این اتفاقات بخش خصوصی را برای سرمایه‌گذاری دوباره در ساخت فیلم دلسرد می‌کند.

رضا کیانیان بازیگر شناخته شده سینما، معتقد است سینما ایران باید به سمت خصوصی‌سازی برود و نباید تصمیم‌گیری در مورد آن به دست گروه خاصی سپرده شود.

براین گریزی تهیه کننده فیلم «یک ذهن زیبا» به دنبال سانحه اتومبیلی که منجر به درگذشت جان نش دانشمند ریاضی که موضوع فیلم «ذهن زیبا» بود، از او یاد کرد.

روز دوشنبه محمد احسانی مدیرشبکه یک سیما با حضور در منطقه شیرگاه استان مازندران، از پشت صحنه سریال "پایتخت 4" بازدید کرد.

مراسم اختتامیه شصت و هشتمین جشنواره کن با حضور چهره های سرشناس، یکشنبه شب در شهر کن در جنوب فرانسه برگزار شد.

نرگس محمدی و سنگ چاپ در یک فیلم تلویزیونی

محمد قانع فرد تهیه کننده تلویزیون اظهار داشت: تصویربرداری فیلم تلویزیونی «هوای خنک» به کارگردانی سید محسن میر حسینی به تازگی به پایان رسید

توصیه مسعود جعفری جوزانی به میرکریمی:

کارگردان سینما به مدیرعامل خانه سینما توصیه کرد؛ فاصله خود را با جریان های سیاسی محفلی در خانه سینما حفظ کند.

این روزها لبنان در آستانه عید آزادسازی جنوب لبنان سینمای لبنان شاهد اکران فیلمی درباره مقاومت این کشور است که به داستان فاش شدن داستان شهادت یک استشهادی در آزادسازی جنوب لبنان منتهی می‌شود.

مراسم تقدیر از هیات مدیره و مدیر عامل پیشین خانه سینما با حضور سینماگران برگزار شد.

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای سینما خبر محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011